Prezent na trzydziestkę z nutką kreatywności

masaż

Źródło: http://prezentokracja.pl/
Życie człowieka to mnóstwo momentów przełomowych. Głównie są to symboliczne granice, które traktujemy, jako zachętę do przemian. Trzydzieste urodziny są traktowane, jako jeden z takich przełomów, bowiem ponoć wtenczas zaczyna się prawdziwe życie. To czarodziejska bariera wiekowa, która stanowi dla nas przejście z młodości w dorosłość. Ta granica nie jest jednakże jeszcze silnie zaznaczona, zatem bez problemu możemy przekraczać ją w obydwie strony, łączyć oba stany i mieć z tego fantastyczną zabawę. Zmiany, które następują po przełomowych momentach mogą dotyczyć różnych aspektów.

kolacja

Źródło: http://prezentokracja.pl/

Trzydzieste urodziny to bardzo często inspiracja do postanowień: chcemy zmienić pracę, zarabiać więcej pieniążków, utworzyć rodzinę, stać się bardziej rzetelni, rozpocząć żyć zdrowo. Wszystko to prowadzi 30-latków w stronę dorosłości. Obchodzenie pełnych rocznic to już rytuał. A trzydziestka to okazja wybitnie wyjątkowa.

Poznaj również inne archiwum materiałów poruszających omawiany wątek – bez obaw – wejście za darmo (https://www.digital-motion.pl/dobry-fotograf-we-wroclawiu-jak-go-wybrac/), zatem kliknij ten odnośnik!

Huczna impreza, sporo kolegów i prezenty, które bywają sarkastyczne, standardowe i wskazują na to, jak ludzie nas spostrzegają. 30-letni singiel dostanie dmuchaną lalę i butelkę bourbona, trzydziestoletnia mężatka może spodziewać się książki kucharskiej i robota kuchennego a trzydziestoletni biznesmeni najpewniej dostaną poradnik motywacyjny lub skórzaną aktówkę. A tymczasem można atrakcyjniej. Sugerujemy jak wyjść poza schematy i sprawić trzydziestolatkom ubaw, która nie będzie przypominała im o upływie czasu, ale zagwarantuje wspomnienia na całe życie.

PREZENT DLA NIEGO – ŚCIGAJ SIĘ I LATAJ

paralotnia

Źródło: http://prezentokracja.pl/

Wyścigowe pojazdy to obiekt westchnień mężczyzn w każdym wieku. Trzydziestolatek najpewniej uradowałby się ze sportowego pojazdu, ale taki prezent przekracza predyspozycje finansowe większej części z nas. Tak samo wielką radość sprawi jazda pojazdem rajdowym. Głównie godny zainteresowania jest rajdowy trening jazdy Subaru bądź Mitsubishi – zarówno jedno jak i drugie auto dostarcza niepowtarzalnych emocji i przeżyć. Też silne odczucia zagwarantuje jazda na torze za kółkiem Lamborghini – dla prawdziwych miłośników prędkości. A jeśli jazda autem to zbytnio mało oryginalny podarunek to polecamy coś innego: lot paralotnią w tandemie.

DLA NIEJ RELAKS I PYSZNE JEDZENIE.

kolacja

Źródło: http://prezentokracja.pl/

Co w takim razie oczaruje trzydziestolatki? Wspaniałym pomysłem na podarunek będzie romantyczna kolacja we dwoje, bowiem kobiety kochają dzielić się swoimi emocjami i razem świętować okazje. Blask świec i smaczne potrawy uwypuklą odświętny charakter urodzin, ale również sprawią, że kobieta poczuje się wyjątkowa i warta miliona dolarów. Też wspaniałym prezentem na trzydzieste urodziny może być masaż, który zrelaksuje, pobudzi zmysły i rozpieści ciało. Po tego rodzaju zabiegach niejedna pani czuje się młodo a 30 lat może być tylko powodem do dumy.

Źródło: Prezentokracja.pl

Comments are closed.