Categories

Archive

Zdawać by się mogło, że w erze dostępnych wszędzie tabletów i komputerów taki relikt przeszłości jak planszówki nie ma racji bytu

Rzeczywiście w pewnym momencie świat zachłysnął się nowoczesnymi technologiami, symbolem zabawy stał się ekran komputera czy laptopa. Ludzie grali albo samemu, albo w sieci, z innymi osobami, ale nadal było to siedzenie przy sprzęcie elektronicznym. Zwłaszcza przodowali w tym młodzi ludzie, którzy zawsze byli na czasie z nowinkami technologicznymi. I przy takich zachowaniach było niemal pewne, że spędzanie wspólnie wolnych chwil z przyjaciółmi lub rodziną przy dobrej planszówce zaginie zupełnie, że ludzie będą całą swoją rozrywkę opierać o różne elektroniczne sprzęty.

Read more ›

Categories

Dart i cymbergaj wiecznie żywi

Moda na gry komputerowe nie wyeliminowała co ciekawe zainteresowania grami zespołowymi, które umilą nam sobotni wieczór w domu, klubie czy świetlicy. Cymbergaj, piłkarzyki, bilard czy dart to gry, które uwielbiali jeszcze nasi dziadkowie, ale które nieustannie mają duże grono amatorów, gdyż dostarczają emocji i umilają czas, a jednocześnie umożliwiają spędzić go w ciekawy sposób w otoczeniu przyjaciół czy znajomych.

Read more ›

Categories

Zanim wybierzemy akwarium do własnego salonu lub hotelu musimy dobrze wszystko zaplanować

Każdy mężczyzna jest zmuszony posiadać jakieś hobby – z takiego przynajmniej założenia wychodzi lwia część członków naszego społeczeństwa. W trakcie gdy jedni uprawiają niespotykanie niebezpieczne sporty, np. wyścigowa jazda motorem, to inni poświęcają się bardziej wyciszającym zajęciom, np. hodują ryby.

Read more ›

Categories