Categories

Archive

Zanim wybierzemy akwarium do własnego salonu lub hotelu musimy dobrze wszystko zaplanować

Każdy mężczyzna jest zmuszony posiadać jakieś hobby – z takiego przynajmniej założenia wychodzi lwia część członków naszego społeczeństwa. W trakcie gdy jedni uprawiają niespotykanie niebezpieczne sporty, np. wyścigowa jazda motorem, to inni poświęcają się bardziej wyciszającym zajęciom, np. hodują ryby.

Read more ›

Categories

Dart i cymbergaj wiecznie żywi

Moda na gry komputerowe nie wyeliminowała co ciekawe zainteresowania grami zespołowymi, które umilą nam deszczowe popołudnie w domu, klubie czy świetlicy. Cymbergaj, piłkarzyki, bilard czy dart to gry, które uwielbiali jeszcze nasi ojcowie, ale które nadal mają duże grono zwolenników, gdyż są wciągające i umilają czas, a jednocześnie pozwalają spędzić go aktywnie w gronie przyjaciół czy znajomych.

Read more ›

Categories

Zdawać by się mogło, że w erze dostępnych wszędzie tabletów i komputerów taki relikt przeszłości jak planszówki nie ma racji bytu

Rzeczywiście w którejś chwili cały świat zachłysnął się nowoczesnymi gadżetami, symbolem rozrywki stał się monitor laptopa albo komputera. Ludzie grali albo samotnie, albo w sieci, z innymi osobami, lecz nadal było to spędzanie czasu przed komputerem. Szczególnie przodowali w tym nastolatkowie, którzy zawsze byli na czasie z nowinkami technologicznymi. I przy tego typu zachowaniach było niemal pewne, że wspólne spędzanie wolnych chwil z przyjaciółmi lub rodziną przy dobrej grze planszowej zaginie zupełnie, że ludzie będą całą swoją rozrywkę opierać o najnowsze urządzenia elektroniczne.

Read more ›

Categories