Categories

Archive

Dart i cymbergaj wiecznie żywi

Fascynacja młodzieży i dorosłych grami komputerowymi nie wyeliminowała na szczęście zainteresowania grami zespołowymi, które umilą nam sobotni wieczór w domu, klubie czy świetlicy. Cymbergaj, piłkarzyki, bilard czy dart to gry, które uwielbiali jeszcze nasi dziadkowie, ale które nadal mają ogromne rzesze amatorów, gdyż są wciągające i umilają czas, a jednocześnie umożliwiają spędzić go w ciekawy sposób w otoczeniu przyjaciół czy znajomych.

Read more ›

Zdawać by się mogło, że w erze dostępnych wszędzie tabletów i komputerów taki relikt przeszłości jak planszówki nie ma racji bytu

Faktycznie w pewnym momencie świat zaczął się zachwycać nowoczesnymi gadżetami, symbolem zabawy został monitor laptopa albo komputera. Ludzie grali albo samemu, albo w internecie, z innymi osobami, ale w dalszym ciągu było to siedzenie przy sprzęcie elektronicznym. Zwłaszcza przodowali w tym nastolatkowie, którzy bez przerwy byli na bieżąco z nowinkami technologicznymi. I przy tego typu zachowaniach było prawie pewne, że wspólne spędzanie wolnego czasu z przyjaciółmi lub rodziną przy dobrej grze planszowej odejdzie do lamusa, że ludzie będą całą swoją rozrywkę opierać o najnowsze elektroniczne sprzęty.

Read more ›