Categories

Archive

Samolot – Samolot – bezpieczny sposób podróżowania

Po wypadku z 10.04 2010 roku Polacy mogą imaginować sobie, że lot samolotem jest czymś ryzykownym. Spoglądając na statystyki, jest totalnie na opak. Lot jest sporo bezpieczniejszy niż na przykład jazda na czterech kółkach. Katastrofy samolotowe, w których śmierć ponoszą mieszkańcy Polski, zdarzają się nieczęsto, a co roku na szosach ponoszą śmierć tysiące pasażerów.

Read more ›

Categories

Znakomite oferty a spływy kajakowe w naszym kraju

Wiele osób interesuje się opcjami, jakie na rynku gwarantuje wypożyczalnia kajaków. Wycieczka ciekawym rodzajem łódki to dla wielu coś ciekawego, a po udanej wycieczce próbują namówić do tego swoich bliskich. Najbardziej korzystne cenowo propozycje, jakie wyszukać można również w na stronach internetowych, pojawiają się jak grzyby po deszczu.

Read more ›

Categories

Do jakiego kraju często podążają krajanie?

Holandia jest państwem, który swym nietuzinkowym pięknem urzeka wielu globtroterów z każdego punktu świata. Polakom państwa Beneluksu kojarzą się w głównej mierze z pracą sezonową. W obu przypadkach jednakże bardzo ważną informacją jest to, jak się do tego kraju dostać. Na nasze szczęście transport do Holandii na chwilę obecną nie jest żadnym problemem.

Read more ›

Categories