Categories

Archive

Do jakiego kraju często podążają krajanie?

Holandia jest państwem, który swym nietuzinkowym pięknem urzeka wielu globtroterów z każdego punktu świata. Polakom państwa Beneluksu kojarzą się w głównej mierze z pracą sezonową. W obu przypadkach jednakże bardzo ważną informacją jest to, jak się do tego kraju dostać. Na nasze szczęście transport do Holandii na chwilę obecną nie jest żadnym problemem.

Read more ›

Categories

Samolot – Samolot – bezpieczny sposób podróżowania

Po tragedii z dziesiątego kwietnia 2010 roku mieszkańcy Polski mogą imaginować sobie, że lot samolotem jest czymś ryzykownym. Zerkając na statystyki, jest totalnie na opak. Lot jest o wiele pewniejszy niż na przykład podróż na czterech kółkach. Katastrofy samolotowe, w których śmierć ponoszą rodacy, zdarzają się nieczęsto, a każdego roku na autostradach umierają rzesze podróżnych.

Read more ›

Categories

Znakomite oferty a spływy kajakowe w naszym kraju

Dużo osób interesuje się możliwościami, jakie na rynku dać może wypożyczalnia kajaków. Wycieczka ciekawym rodzajem łódki to dla wielu atrakcja, a po takiej wycieczce próbują namówić do tego swoich znajomych. Niezwykle atrakcyjne cenowo propozycje, jakie znaleźć można także w na stronach internetowych, pojawiają się w dużych ilościach.

Read more ›

Categories