Categories

Archive

Samolot – Samolot – bezpieczny sposób podróżowania

Po katastrofie z 10.04 2010 roku mieszkańcy Polski mogą imaginować sobie, że lot samolotem jest czymś ryzykownym. Zerkając na statystyki, jest całkowicie na opak. Lot jest o wiele pewniejszy niż na przykład podróż autem. Tragedie samolotowe, w których śmierć ponoszą Polacy, zdarzają się rzadko, a każdego roku na autostradach ponoszą śmierć setki podróżnych.

Read more ›

Categories

Znakomite oferty a spływy kajakowe w naszym kraju

Dużo osób interesuje się możliwościami, jakie na rynku zapewnić może wypożyczalnia kajaków. Wycieczka ciekawym rodzajem łódki to dla wielu coś ciekawego, a po takiej wycieczce chcą namówić do tego swoich znajomych. Najbardziej korzystne pod względem ceny propozycje, jakie znaleźć można też w internecie, pojawiają się w dużych ilościach.

Read more ›

Categories

Do jakiego kraju często podążają krajanie?

Holandia jest państwem, który swym nietuzinkowym pięknem urzeka wielu globtroterów z każdego punktu świata. Polakom państwa Beneluksu kojarzą się w głównej mierze z pracą sezonową. W obu przypadkach jednakże bardzo ważną informacją jest to, jak się do tego kraju dostać. Na nasze szczęście transport do Holandii na chwilę obecną nie jest żadnym problemem.

Read more ›

Categories