Propozycja krakowskiego przedsiębiorstwaprzedsiębiorstwa z Krakowa najmującego busy

Kraków to piękne miasto, przez wielu uważane za najpiękniejszy gród w Polsce. Pełne staroci i zapachów przeszłości. Oblegane jest przez turystów nie tylko z naszej ojczyzny i Unii Europejskiej ale z całego świata.

Sukiennice w Krakowie

Autor: Shearings Holidays
Źródło: http://www.flickr.com
Krakowski Główny Rynek brzmieje rozlicznymi językami. Zabytki krakowskie rozsiane są na obszarze prawie całego miasta. Co przede wszystkim trzeba obaczyć? Z pewnością krakowski Rynek Główny, a na nim Mariacki Kościół – chyba najbardziej znany z kościołów w Polsce a także Sukiennice. Następnie Zamek Królów , Katedrę na Wawelu , gdzie pogrzebani są polscy królowie oraz bohaterzy narodowi, m.in.: Józef Piłsudski, Tadeusz Kościuszko, Adam Mickiewicz, Juliusz Słowacki, gen. Władysława Sikorski. Jama smoka wawelskiego z ziejącym ogniem smokiem to wspaniała rozrywka dla dzieciaków. Poza tym wszystkim bezwzględnie wypada obaczyć jedno z pierwszych w naszej ojczyźnie Muzeum Czartoryskich, w którym podziwiać możemy między innymi „Damę z gronostajem” pędzla Leonarda da Vinci. Kolejnym interesującym obiektem jest Collegium Maius – najstarsza budowla uniwersytecka w Polsce, w którym umiejscowione jest Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Busy Kraków

Źródło: www.minitrans-busy.pl
Polecamy również przejść się krakowskimi plantami dookoła starówki. Jest to blisko 20-to hektarowy obszar, ciągnący się ponad czterokilometrowym okręgiem zieleni i ścieżek. To ukochane miejsce spacerujących Krakowian jak i osób zwiedzających Kraków. Aby usprawnić zwiedzanie dawnej stolicy Polski dużym grupom obieżyświatów, oferujemy wynajem busów w Krakowie. Nasza oferta jest interesująca nie tylko z przyczyny dobrej marki autobusów którymi dysponujemy. Większa część z naszych kierowców ma uprawnienia przewodników . Doskonale znają gród Kraków. Wedle żądania wynajęty bus w Krakowie może także przewieźć odwiedzających do sanktuarium w Łagiewnikach. To cel peregrynowania chrześcijan z całej Polski a również z zagranicy. Znajduje się w nim powszechnie znany obraz „Jezusa Chrystusa Miłosiernego” pędzla Adolfa Hyły. Aranżujemy też przejazdy do podkrakowskiej zabytkowej kopalni soli, gdzie każdy wybierze ścieżkę zwiedzania dla siebie. Można wybrać: klasyczną „Trasę turystyczną”, „Trasę górniczą” , czyli jedną z trudniejszych ścieżek zwiedzania, ścieżkę „Tajemnice wielickiej kopalni” tudzież trasę „Szlakiem pielgrzymkowym Szczęść Boże”. Są tam też wyznaczone ścieżki dla najmłodszych odwiedzających sztolnię wraz z rodzicami lub w gromadzie szkolnej. Możemy też wystąpić z propozycją dojazdu do Muzeum oświęcimskiego – najbardziej strasznego muzeum w naszym kraju. Więcej informacji w temacie planowanych przez naszą firmę objazdów na naszej stronie www. wynajem busów Kraków Proszę dzwonić w wypadku rezerwacji terminów 780-665-976.

Czy w kontekście tej tematyki masz więcej pytań? Jeżeli tak, kliknij ten link – to nie powinno za nic umknąć Twojej uwadze.

br>
Jeżeli pragniesz bezzwłocznie wyszukać analogiczne materiały odnoszące się do tego problemu, zobacz dodatkowe info na innej tego typu stronie.

Zapraszamy !

Comments are closed.