Categories

Archive

Z jakiego przepisu warto przyrządzić Croissant z nadzieniem?

Chrupiące rogaliki to przekąska, którą nie pogardzi chyba nikt. Doskonale nadają się jako przekąska na drugie śniadanie. Równie doskonale nadają się do wieczornej kawy. Warto zaproponować je gościom albo poczęstować bliskich. Każdy będzie się ze smakiem zajadał, nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości. Rogalików jest jednak całe mnóstwo. A wśród nich zdecydowanie przodują francuskie croissant. Właściwie to ich nazwa pochodzi z Francji, natomiast rogale są bardzo sławne także w Południowej Europie. Część znawców jest zdania, że to na południu się jada oryginalne crossainty.

Read more ›

Categories

Wypróbuj chlebek rodem ze USA

Chlebek bananowy jest popularny przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych. Mieszkańcy Stanów z reguły sięgają po niego nawet zamiast zwykłego chleba. Co go odróżnia od polskiego, tradycyjnego pieczywa? Po pierwsze, jest o wiele bardziej słodki, czasem posiada tez bardzo wyrazisty smak, który uzyskuje się poprzez dodawanie wielu dodatków. Co więcej taki ciasto jest trochę wilgotne i miękkie. Innymi słowy, jest bardzo smaczny i opłaca się go spróbować choć raz. Nie trzeba jednak po to lecieć do Stanów Zjednoczonych, wystarczy, że wykorzystasz prosty przepis i już niedługo samodzielnie zrobiony banana bread będzie gościem w Twojej jadalni.

Read more ›

Categories

Spełniaj swoje zainteresowania i zarabiaj na tym!

Każdy z nas posiada swoje ukryte zdolności. Należy je tylko odkryć.Niekiedy jest to niezmiernie trudne i dopiero po jakimś czasie orientujemy się, że posiadamy do jakiejś rzeczy smykałkę. Tak jest na przykład z wieloma pisarzami, którzy dopiero na starość odkryli w sobie miłość do pisania i są teraz poczytnymi autorami.

Read more ›

Categories