Categories

Archive

Wypróbuj chlebek rodem ze USA

Banana bread jest chętnie zjadany przede wszystkim w USA. Amerykanie z reguły kupują go nawet zamiast normalnego chleba. Co go różni od naszego, klasycznego pieczywa? Przede wszystkim jest znacznie słodszy, czasem ma tez niezwykle wyrazisty smak, który uzyskuje się poprzez dodawanie wielu dodatków. Co więcej taki pieczywo jest nieco mokre i miękkie. Innymi słowy, jest niezwykle pyszny i warto go spróbować choć raz. Nie trzeba jednak po to wybierać się do USA, wystarczy, że wykorzystasz łatwy przepis i już niedługo samodzielnie zrobiony banana bread może zagościć na Twoim stole.

Read more ›

Categories

Spełniaj swoje zainteresowania i zarabiaj na tym!

Każdy z nas posiada swoje skryte umiejętności. Musimy je jedynie odkopać.Czasami jest to bardzo trudne i dopiero po jakimś czasie odkrywamy, że mamy do jakiejś rzeczy iskrę bożą. Tak bywa na przykład z wieloma pisarzami, którzy dopiero na emeryturze odkryli w sobie zamiłowanie do pisania i są obecnie popularnymi autorami.

Read more ›

Categories

Z jakiego przepisu warto przyrządzić Croissant z nadzieniem?

Chrupiące rogaliki to przekąska, którą nie pogardzi chyba nikt. Doskonale nadają się jako przekąska na drugie śniadanie. Równie doskonale nadają się do wieczornej kawy. Warto zaproponować je gościom albo poczęstować bliskich. Każdy będzie się ze smakiem zajadał, nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości. Rogalików jest jednak całe mnóstwo. A wśród nich zdecydowanie przodują francuskie croissant. Właściwie to ich nazwa pochodzi z Francji, natomiast rogale są bardzo sławne także w Południowej Europie. Część znawców jest zdania, że to na południu się jada oryginalne crossainty.

Read more ›

Categories