Categories

Archive

Spełniaj swoje zainteresowania i zarabiaj na tym!

Każdy z nas ma swoje skryte zdolności. Trzeba je tylko odkopać.Niekiedy może to być wyjątkowo trudne i dopiero po długim czasie orientujemy się, że mamy do czegoś smykałkę. Tak się dzieje na przykład z wieloma ludźmi pióra, którzy dopiero na emeryturze znaleźli w sobie pasję do literatury i są teraz popularnymi autorami.

Read more ›

Categories

Wypróbuj chlebek rodem ze USA

Chlebek bananowy jest chętnie zjadany zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych. Mieszkańcy Stanów często sięgają po niego nawet zamiast zwykłego chleba. Czym się odróżnia od naszego, tradycyjnego pieczywa? Po pierwsze, jest o wiele słodszy, czasem ma tez bardzo wyrazisty smak, który uzyskuje się poprzez dodawanie dużej liczby dodatków. Ponadto tego rodzaju pieczywo jest nieco wilgotne i miękkie. Słowem, jest bardzo smaczny i warto go spróbować przynajmniej raz. Nie musisz jednak po to wybierać się do Stanów Zjednoczonych, wystarczy, że wykorzystasz łatwy przepis i już niedługo samodzielnie wykonany banana bread będzie gościem na Twoim stole.

Read more ›

Categories

Z jakiego przepisu warto przyrządzić Croissant z nadzieniem?

Chrupiące rogaliki to przekąska, którą nie pogardzi chyba nikt. Doskonale nadają się jako przekąska na drugie śniadanie. Równie doskonale nadają się do wieczornej kawy. Warto zaproponować je gościom albo poczęstować bliskich. Każdy będzie się ze smakiem zajadał, nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości. Rogalików jest jednak całe mnóstwo. A wśród nich zdecydowanie przodują francuskie croissant. Właściwie to ich nazwa pochodzi z Francji, natomiast rogale są bardzo sławne także w Południowej Europie. Część znawców jest zdania, że to na południu się jada oryginalne crossainty.

Read more ›

Categories