Categories

Archive

Urlop w stolicy Tajlandii czyli wszystko co trzeba wiedzieć planując wyjazd do tego miasta.

Zmniejszające się ceny za połączenia lotnicze powodują, że dalsze, pełne egzotyki kraje cieszą się coraz większą popularnością wśród urlopowiczów. Jednym z chętniej wybieranych miejsc na wakacyjny wyjazd są południowo-azjatyckie kraje, wśród których zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszy się Tajlandia.

Read more ›

Categories

Zagrożenia dla ptaków

Jeśli jesteś człowiekiem uczulonym na kwestie ekologiczne i chcesz wesprzeć naszych braci mniejszych, jest coś, co możesz przedsięwziąć. Gwałtowny rozwój w nauce dał światu mnóstwo bezcennych rzeczy, to bezdyskusyjne. Lecz powinno się w tym momencie doprecyzować – światu ludzkości. Ptaki cierpią przez trujące wyziewy z przemysłu ciężkiego.

Read more ›

Categories

Domostwo dla ptactwa

Człowiek w trakcie szybkiego rozwoju technologicznego druzgocąco wpłynął na środowisko. Trujące śmierci z nowych fabryk zatruły wodę i powietrze. Masowe eksploatowanie lasów zburzyło wiele unikatowych ekosystemów i uczyniło, że do atmosfery przedostaje się mało czystego tlenu, powstającego właśnie dzięki bujnej roślinności. Dużo zwierząt zostało zniszczonych przez łupieżczą działalność ludzi.

Read more ›

Categories
Tags