Categories

Archive

Zagrożenia dla ptaków

Jeśli jesteś człowiekiem uczulonym na kwestie ekologiczne i chcesz wesprzeć naszych braci mniejszych, jest coś, co możesz przedsięwziąć. Gwałtowny rozwój w nauce dał światu mnóstwo bezcennych rzeczy, to bezdyskusyjne. Lecz powinno się w tym momencie doprecyzować – światu ludzkości. Ptaki cierpią przez trujące wyziewy z przemysłu ciężkiego.

Read more ›

Categories

Urlop w stolicy Tajlandii czyli wszystko co trzeba wiedzieć planując wyjazd do tego miasta.

Malejące ceny połączeń lotniczych powodują, że dalsze, pełne egzotyki państwa cieszą się coraz większą popularnością wśród urlopowiczów. Jednym z chętniej wybieranych kierunków na wakacyjny wyjazd są południowo-azjatyckie kraje, pośród jakich zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszy się Tajlandia.

Read more ›

Categories

Domostwo dla ptactwa

Człowiek w trakcie szybkiego rozwoju technologicznego druzgocąco wpłynął na środowisko. Trujące śmierci z nowych fabryk zatruły wodę i powietrze. Masowe eksploatowanie lasów zburzyło wiele unikatowych ekosystemów i uczyniło, że do atmosfery przedostaje się mało czystego tlenu, powstającego właśnie dzięki bujnej roślinności. Dużo zwierząt zostało zniszczonych przez łupieżczą działalność ludzi.

Read more ›

Categories
Tags