Categories

Archive

Zagrożenia dla ptaków

O ile jesteś osobą wrażliwą na problemy ekologiczne i zamierzasz ratować zwierzęta, jest pewna rzecz, którą możesz przedsięwziąć. Spory postęp w nauce ofiarował światu wiele bezcennych rzeczy, to niezaprzeczalny fakt. Ale trzeba w tym momencie doprecyzować – światu ludzkiemu. Gatunki cierpią przez toksyczne zanieczyszczenia z gospodarki.

Read more ›

Categories

Urlop w stolicy Tajlandii czyli wszystko co trzeba wiedzieć planując wyjazd do tego miasta.

Zmniejszające się ceny za połączenia lotnicze powodują, że dalsze, pełne egzotyki kraje cieszą się coraz większą popularnością wśród urlopowiczów. Jednym z chętniej wybieranych miejsc na wakacyjny wyjazd są południowo-azjatyckie kraje, wśród których zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszy się Tajlandia.

Read more ›

Categories

Domostwo dla ptactwa

Człowiek w trakcie szybkiego rozwoju technologicznego druzgocąco wpłynął na środowisko. Trujące śmierci z nowych fabryk zatruły wodę i powietrze. Masowe eksploatowanie lasów zburzyło wiele unikatowych ekosystemów i uczyniło, że do atmosfery przedostaje się mało czystego tlenu, powstającego właśnie dzięki bujnej roślinności. Dużo zwierząt zostało zniszczonych przez łupieżczą działalność ludzi.

Read more ›

Categories
Tags