Categories

Archive

Urlop w stolicy Tajlandii czyli wszystko co trzeba wiedzieć planując wyjazd do tego miasta.

Malejące ceny połączeń lotniczych powodują, że dalsze, pełne egzotyki państwa cieszą się coraz większą popularnością wśród urlopowiczów. Jednym z chętniej wybieranych kierunków na wakacyjny wyjazd są południowo-azjatyckie kraje, pośród jakich zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszy się Tajlandia.

Read more ›

Categories

Zagrożenia dla ptaków

Jeśli jesteś osobą wrażliwą na problemy ekologiczne i pragniesz ratować naszych braci mniejszych, jest coś, co możesz przedsięwziąć. Silny postęp technologiczny przyniósł światu mnóstwo wspaniałych rzeczy, to bezdyskusyjne. Lecz powinno się w tym momencie dopisać – światu ludzkości. Zwierzęta wymierają przez toksyczne odpady z przemysłu ciężkiego.

Read more ›

Categories

Domostwo dla ptactwa

Człowiek w trakcie szybkiego rozwoju technologicznego druzgocąco wpłynął na środowisko. Trujące śmierci z nowych fabryk zatruły wodę i powietrze. Masowe eksploatowanie lasów zburzyło wiele unikatowych ekosystemów i uczyniło, że do atmosfery przedostaje się mało czystego tlenu, powstającego właśnie dzięki bujnej roślinności. Dużo zwierząt zostało zniszczonych przez łupieżczą działalność ludzi.

Read more ›

Categories
Tags