Categories

Archive

Domostwo dla ptactwa

Człowiek w trakcie szybkiego rozwoju technologicznego druzgocąco wpłynął na środowisko. Trujące śmierci z nowych fabryk zatruły wodę i powietrze. Masowe eksploatowanie lasów zburzyło wiele unikatowych ekosystemów i uczyniło, że do atmosfery przedostaje się mało czystego tlenu, powstającego właśnie dzięki bujnej roślinności. Dużo zwierząt zostało zniszczonych przez łupieżczą działalność ludzi.

Read more ›

Categories
Tags

Zagrożenia dla ptaków

Jeśli jesteś osobą wrażliwą na problemy ekologiczne i zamierzasz ratować ptaki, jest pewna rzecz, którą możesz dla nich zrobić. Silny postęp w nauce przyniósł światu mnóstwo bezcennych rzeczy, to bezdyskusyjne. Lecz należy w tej chwili doprecyzować – światu ludzkości. Gatunki giną przez toksyczne odpady z fabryk.

Read more ›

Categories

Urlop w stolicy Tajlandii czyli wszystko co trzeba wiedzieć planując wyjazd do tego miasta.

Malejące ceny za połączenia lotnicze sprawiają, że dalsze, pełne egzotyki kraje cieszą się coraz większym zainteresowaniem turystów. Jednym z częściej wybieranych kierunków na wakacyjne wyjazdy są południowo-azjatyckie kraje, pośród jakich zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszy się Tajlandia.

Read more ›

Categories