Categories

Archive

Domki nad jeziorem – czego dosłownie i za jaką cenę można się spodziewać?

Nie każdy człowiek fantazjuje o tym, aby odpocząć w górach czy nad morzem. Czasami pełnię szczęścia dostarcza jezioro, pobliże natury, zieleń. To oczywiście pretekst, dla jakiego wzrasta wzięcie urlopów czy wakacji w miejscowościach, w których domki nad jeziorem można wynająć. Czego jesteśmy w stanie się spodziewać jadąc na wczasy w tego typu lokalizację? Co oferują nam posiadacze domków i za jaką zapłatę?

Read more ›

Popularne miejsca – idealne na wakacje

Na interesujące atrakcje turystyczne w Polsce nie da się narzekać. Niełatwo pojąć więc ludzi, którzy nie orientują się, jakie urokliwe miejsca w Polsce ujrzeć i wolą wyprawy zagranicę. Znane jest takie porzekadło „swego nie znacie, cudze chwalicie”. A przecież Polska to przepiękny kraj – można tu napotkać znaczną różnorodność natury i wielość reliktów zamierzchłych czasów.

Read more ›

Categories

Okropna miejscówka może zrujnować całe wakacje. Warto wybierać ją rozsądnie!

Ilu jest osób na ziemi, tyle preferencji urlopowych. Jedni lubią spędzać wolny czas aktywnie, dla innych upragnione wczasy oznaczają leżenie nad basenem i czytanie gazet. Urlopowicze dzielą się również na pasjonatów łażenia po górach oraz entuzjastów spędzania wakacji nad morzem lub jeziorem.

Read more ›

Categories

Programy lojalnościowe jako sposób na zwiększenie sprzedaży

W aktualnych czasach przedsiębiorstwo, aby zabłysnąć i osiągnąć sukces na rynku, musi korzystać z filozofii nowatorskiego marketingu jakim są takie programy lojalnościowe jak np oferowane na http://www.bonusclub.pl/. Nie czarujmy się, ograna promocja w środkach masowego przekazu to przeżytek. W celu pozyskania klienta i utrzymania jego lojalności, musisz przeznaczyć więcej czasu i środków.

Read more ›

Categories