Pytanie, które zawsze się pojawia, jak nadchodzi zima: gdzie wybrać się na narty? Odpowiedź jest oczywista: najkorzystniej do Zieleńca

Polscy narciarze rzeczywiście nie muszą wybierać się w podróż w nieznane, żeby znaleźć świetne miejsce do szusowania na nartach. Wśród takich miejsc, w jakich miłośnicy zimowych sportów są w stanie spędzić aktywne i udane wczasy, coraz większą popularnością cieszy się Zieleniec. Na jakie warunki możemy tu liczyć? Dlaczego Zieleniec jest tak ważnym punktem na turystycznej mapie Polski?

biegówki

Autor: www.flickr.com
Zieleniec to miejsce perfekcyjne na wczasy zimowe, chociaż i latem na brak atrakcji nie ma co tu narzekać. Ta dzielnica Dusznik-Zdroju może się poszczycić dobrym zagospodarowaniem.

Nie czekaj dłużej – kliknij tu – zobaczysz tam uwagi z witryny (www.naturalhotel.pl/integracja-firmowa-na-mazurach) odnoszące się do tej kwestii, one także na pewno niezwykle Cię zaciekawią.

Dotyczy to zarówno wyciągów, jak i noclegów. Narciarze oraz turyści uwielbiający górskie tereny na warunki pobytu nie powinni narzekać, a i w okolicy jest bardzo ciekawie. Te najistotniejsze są jednakowoż związane z szaleństwem na stoku, co też dziwić nie powinno. Zieleniec jest w sumie od lat bardzo popularny jako miejscowość idealna na narty. Efektem takiej popularności jest coraz większa ilość wyciągów, orczyków a także tras zjazdowych o różnorodnym stopniu zaawansowania.

Na narty mogą tu tak więc przybyć i zaawansowani narciarze, i ci, którzy pragną spędzić aktywne wczasy z dziećmi. Na najmłodszych czekają tu doskonale przystosowane taśmowe wyciągi, dzięki temu zabawa na stoku jest dla nich i bezpiecznym, i przyjemnym doświadczeniem. Sztuczne zaśnieżenie oraz rewelacyjne oświetlenie tras zjazdowych to kolejne czynniki, dzięki jakim Zieleniec już dawno został doceniony przez miłośników jazdy na nartach. Nie brakuje tu też takich atrakcji, jak wypożyczalnie sprzętu oraz szkółki, w jakich każdy amator może nauczyć się podstaw jazdy na nartach.

narty

Autor: fabianpimminger
Źródło: http://www.flickr.com
Specjalna rynna dla snowboardzistów zachęca z kolei młodych, dla których deska staje się znacznie bardziej atrakcyjnym rozwiązaniem, niż standardowe narty zjazdowe. Dzięki tej rynnie Zieleniec jest więc atrakcyjnym miejscem na wczasy zimowe i dla nastolatków. Jak więc planujesz tanie wyjazdy na narty z dużą ilością śniegu i wspaniałymi stokami, to nie może zabraknąć cię w Zieleńcu. Pamiętaj więc, iż nie musisz jeździć w Alpy, jak blisko masz tak cudowne miejsce do uprawiania sportu, który uwielbiasz. Nie bez znaczenia są także ceny, jest bardziej tanio niż w bardziej popularnych kurortach, a warunki są naprawdę rewelacyjne.

Comments are closed.