Categories

Archive

Jak znaleźć drugą połówkę daleko od ojczyzny

Szukanie drugiej połówki generalnie nie jest łatwym zadaniem. Wiąże się nierzadko z wieloletnim oczekiwaniem i dużą liczbą rozczarowań. Co ważne, wiele osób jest zdania, że uczucia nie powinno się szukać na siłę, czyli że należy jej oczekiwać, a sama przyjdzie. Wiele osób jednak nie podziela tego poglądu i próbuje na własną rękę wpłynąć na swoje życie w tym aspekcie.

Read more ›

Categories

Czy sieć to dobre miejsce do znalezienia miłości?

Czy randki przez internet są dobrym pomysłem? Rozmyśla nad tym każdy, kto ma ochotę spróbować wyszukania bratniej duszy w taki sposób. Odpowiedź brzmi – tak! Oczywiście, w sieci działa mnóstwo byle jakich portali randkowych, które wcale nie sprawdzają osób zamieszczających anonse i które nie dają żadnej gwarancji na to, że wpisane tam informacje są prawdą.

Read more ›

Categories

Podróż do Anglii zwykle wiąże się z tym, iż wszystko opuszcza się w ojczyźnie

Również rodzinę i bliskich znajomych, tak więc przez pewien moment można czuć się całkowicie osamotnionym w obecnym kraju. Kiedy ostatecznie jednak znajdziemy zatrudnienie w Wielkiej Brytanii, zatęsknimy także za życiem z innymi ludźmi. Wtedy za pierwszą wypłatę decydujemy się na wyprawy na różne imprezy. Jednak niektóre osoby może ograniczać bariera językowa, choć to nie stanowi problemu, jeśli w Wielkiej Brytanii będziemy poszukiwali jednak swojej rodaczki.

Read more ›

Categories