Categories

Archive

Nowy Targ – zobacz i rozkochaj się w tym mieście

Nowy Targ, miasto w województwie małopolskim, jest słynne z tego, że stanowi podstawowy ośrodek wymiany handlowej, komunikacyjny i przemysłowy Podhala. Już samo położenie miejscowościu zbiegu Białego i Czarnego Dunajca u podnóża Gorców, sprawia, że jest ona bardzo ładną krainą, tak pod względem kulturowym, jak i przyrody.

Read more ›

Categories

Czy spoglądaliśmy na last minute wczasy? Może warto wyrwać się na wycieczkę poza sezonem?

Czy zainteresują nas narty we Włoszech?

Uwielbiamy spędzać czas na nartach oraz poszukiwać coraz to nowe miejsca, w których moglibyśmy oddawać się tej przyjemności? Bez wątpienia jak najprędzej powinniśmy dowiedzieć się, co będzie nam zaoferowane, jeżeli zadecydujemy się na narty we Włoszech.

Read more ›

Categories

Najbliższy sezon urlopowy to w szczególności atrakcyjne wycieczki za granicę – Costa Blanca last minute

Szukając ciekawych ofert wyjazdowych warto zacząć jak najwcześniej – wówczas jesteśmy w stanie starannie uplanować sobie pełny wyjazd oraz sporządzić plan pobytu. Odwiedzając biura podróży dobrze jest kierować uwagę na propozycje last minute, które wprawdzie wymagają podjęcia decyzji pod presją czasu, lecz bez wątpienia są znakomitą okazją cenową. Jeżeli zatem nie musimy dużo wcześniej zaplanować swojego wyjazdu bez wahania korzystajmy z takich ofert.

Read more ›

Categories