Hotel w Bossanova wabi dyskretną elegancją

Wrocław, jako miasto nadzwyczaj atrakcyjne pod względem turystycznym i zarazem uniwersyteckie, posiada znakomitą bazę pod rozwój ogromniej bazy gastronomicznej oraz hotelarskiej.

Można się o tym przekonać śledząc chociażby witryny internetowe, gdzie hasło „hotele Karkonosze”, odkrywa ogromną ilość ofert zaskakujących dużym zróżnicowaniem. Lokale gastronomiczne Wrocławia potrafią zauroczyć tłumy odwiedzających miasto turystów. Ich ogromny wybór i różnorodność pozwala także mieszkańcom na zaskakujące kulinarne podróże po swoim mieście. Przemieszczając się od restauracji do restauracji można zwiedzać kulinarny świat nie wyjeżdżając miasta.

Prawie wszystko, co ma do zaoferowania stolica Dolnego Śląska w zakresie gastronomii i hotelarstwa jest bez wątpienia warte uwagi. Jednakowoż nie wyłącznie miasto dostarcza interesującej oferty. Także okolice Wrocławia obfitują w propozycje godne uwagi. Jest taki pałac 4 km od Wrocławia, który przyciąga swoim zniewalającym urokiem wielu gości. Pałac, który obecnie został przekształcony w ekskluzywny hotel, nazywa się Bossanova.mysia 3 warszawa (http://www.mojekonferencje.pl/warszawa/mysia-3)Jest on malowniczo usytuowany w imponująco utrzymanym parku. Historia pałacu rozpoczyna się w XVIII wieku. Obiekt został wzniesiony w stylu barokowym, a jego pierwszym użytkownikiem był von Heermann. W późniejszych latach Pałac był parę razy przebudowywany i rozmaicie historia się z nim obchodziła. Po okresie socjalizmu, kiedy to obiekt zagubił swoje reprezentacyjne funkcje, nadszedł czas powrotu do świetności. Nietrudno natrafić na wzmiankę o hotelu Bossanova ujawniającm swoją nową, aktualną odsłonę wpisując w przeglądarkę internetową hasło „hotele Karkonosze”.

hotele w Szklarskiej Porębie

Autor: Edunews Polska
Źródło: http://www.flickr.com

W szlachetnym otoczeniu imponującego parku doskonale komponuje się klasyczny Pałac, w którym można przenocować, zorganizować wytworne przyjęcie lub spotkanie biznesowe z wyrafinowaną oprawą. Wnętrza pałacowe jednoczą ze sobą secesyjny wystrój z nowoczesną technologią i funkcjonalnymi rozwiązaniami. Z tego też powodu Bossanova spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Jest to wymarzone miejsce na zorganizowanie udanej imprezy rodzinnej czy firmowej. Jednakże najkorzystniej o gastronomicznych i hotelarskich zaletach Pałacu przekonać się udając się tam osobiście. Hotel astor hotel szeroko otwiera swoje podwoje dla wszystkich gości.

Aby dowiedzieć się o tym hotelu i ofercie jaką proponuje nieco więcej, informacją służy wyszukiwarka internetowa. Wpisując frazę Szklarska Poręba apartamenty wśród ofert z pewnością pojawi się strona domowa hotelu Bossanova. Odnajdzie się tam nie tylko szczegółową ofertę, ale i niezmiernie uroczą galerię zdjęć. Fotografie wiernie oddają nietuzinkowe uroki zarówno otoczenia, jak i wnętrz Bossanova.

Comments are closed.