Categories

Archive

Turystyka kulinarna – odwiedzamy topowe restauracje Polski

Śledząc sytuację zaistniałą na rynku turystyki, możemy śmiało dojść do wniosku, iż polskiej turystyce idzie całkiem dobrze, jest to z pewnością jeden z najbardziej rozwiniętych sektorów i cały czas się rozwija – wzrasta zarówno liczba interesujących miejsc, które posiadają niesamowicie bogatą ofertę dla podróżujących jak i właśnie liczba turystów.

Read more ›

Categories

Najpopularniejszy wakacyjny kierunek – morze

Już niedługo okres letni, a więc powinniśmy zdecydować, gdzie tego roku pojedziemy na wakacje. Przecież oczekiwaliśmy ich okrągły rok. Sumiennie wypełnialiśmy swoje obowiązki, zdając sobie sprawę z tego, że w lecie odbijemy sobie wszelkie wysiłki. Już od jakiegoś czasu przeglądamy w pracy kiedy nikt nie widzi katalogi biur podróży i wymyślamy dalekie wyprawy w nieznane.

Read more ›

Categories

Podróż nad polskie morze

W czasie długich zimowych dni marzyliśmy o cudownych wakacjach. Mieliśmy przed oczami leniwe dni na piaszczystej plaży oraz wesołe igraszki w błękitnym morzu. Tegoroczna zima była wyjątkowo męcząca i z ulgą powitaliśmy wiosnę. A razem z nią cieplejsze dni. Okres urlopowy już tuż tuż, warto więc zaplanować już jakieś wyjazdy.

Read more ›

Categories

Baseny w górach

Coraz więcej osób, chcących zasmakować ciekawych atrakcji, wyszukuje specyficzne sposoby odpoczynku. Niezwykłą ofertą może być tu połączenie atrakcji typowo wodnych z tymi górskimi. Doskonały odpoczynek trudno w końcu wyobrazić sobie bez żadnego sąsiedztwa wody. Nawet w górach potrzeba w większości wypadków odpocząć od wielkich wypraw i zanurzyć się w odświeżającej kąpieli.

Read more ›

Categories

Czy warto udać się na urlop nad Bałtyk?

wiatraki
Autor: phault
Źródło: http://www.flickr.com
Czy polskie wybrzeże jest w stanie konkurować z innymi światowymi miejscowościami? Na pierwszy rzut oka wydaje nam się to całkowicie niemożliwe. Posiada to widoczne odzwierciedlenie w wakacyjnych wyborach rodaków. Od dłuższego czasu decydujemy się na zagraniczne wyjazdy.

Read more ›

Categories