Categories

Archive

Spędź wakacje życia na wyspach greckich.

Słonce, plaża, morze to doskonale tło dla tegorocznych wakacji. Jeżeli jednak nie mamy pewności gdzie ten bajkowy scenariusz miałby się zrealizować wystarczy przejść obok witryn biur podróży, aby zakrzyczały nas propozycje przystępnych wyjazdów w ciepłe kraje. Turcja, Tajlandia, to kierunki, w które Polacy wyruszają często. Jednak pomału ulega to zmianie. Zaczynają dla nas istnieć nowe lądy, które warto zwiedzić. Jednym z nich jest Grecja.

Read more ›

Categories

Kilka informacji na temat najbardziej słonecznej wyspy z Grecji Rodos, plusy wypoczynku w tym uroczym miejscu.

Bałtyk ma swój niezwykły urok, lecz również jeden ogromny minus. Pogoda nad nim bywa nieprzewidywalna, można w okresie urlopu trafić na wysokie upały, lecz można również cały tydzień przesiedzieć pod parasolem. Zupełnie inaczej będzie w krajach leżących nad Morzem Śródziemnym, tam w zasadzie na okrągło świeci słońce, a pogoda z deszczem zdarza się naprawdę sporadycznie.

Read more ›

Wybieramy się na wczasy z bliskimi

Polacy, tak samo jak inne narody, z chęcią ruszają na wyjazdy w nieznane. Ciekawe wycieczki na wyspę Rodos, które organizowane są przeważnie przez popularne biura turystyczne, polecane są ochoczo dalej. Rekomendowane przez zainteresowanych wycieczki wybierane są z wielu rozmaitych względów. Interesujące opcje, które oferują biura podróży swym klientom są chętnie testowane przez zatwardziałych podróżników, lecz największym powodzeniem cieszą się wciąż oferty w ciepłe kraje.

Read more ›

Categories