Categories

Archive

Wakacje w Ziemi Świętej

Czas na wyprawę? Kto z nas nie myślał, żeby kiedyś zwiedzić Ziemię Świętą. Tutaj nasuwa się zapytanie który będzie dla nas najdogodniejszy transport. Metod jest naprawdę wiele. Sprawdzając oferty w sieci można rzecz, że wybór jest bardzo spory. Sam stawiam tutaj nie tylko na prędkość, ale także na luksus i jak najbardziej odpowiednią cenę.

Read more ›

Categories

Wymarzone wakacje

Cudowne wakacje w Dalmacji czy wczasy w Splicie czy Dubrovniku nie muszą być teraz wcale kosztowne. Każde wakacje jednak, czy to zimą czy latem, należy rozplanować z pewnym wyprzedzeniem. Dlatego też trafionym pomysłem przed wyjazdem będzie zaznajomienie się z aktualnymi miejscami noclegowymi. W sieci aż roi się od perfekcyjnych ofert odpowiednich dla każdego i na każdą kieszeń.

Read more ›

Categories

1 stycznia w dalekich państwach – tanio i bezpiecznie.

Dla wielu ludzi Sylwester to magiczna data, to symboliczne przejście z jednego roku na następny. Duża część Polaków woli spędzać go nie tradycyjnie – w gronie rodziny, a poza granicami kraju, czasami nawet w dalekich stronach. Bywają biura podróży, które wręcz są wyspecjalizowane w sylwestrowych wycieczkach.Zwyczaj uroczystego obchodzenia nadejścia kolejnego roku odnosi się do XI wieku, kiedy to w roku 1000 nie przyszedł przepowiadany przez chrześcijan armagedon.

Read more ›

Categories