Categories

Archive

Wymarzone wakacje

Niezapomniane wakacje w Dalmacji czy wczasy w Splicie czy Dubrovniku nie muszą być dziś przesadnie kosztowne. Każde wakacje jednak, czy to zimą czy latem, dobrze jest zaplanować z określonym wyprzedzeniem. Z tego powodu doskonałym pomysłem przed wyjazdem będzie zaznajomienie się z aktualnymi miejscami noclegowymi. W sieci aż roi się od perfekcyjnych ofert dobrych dla każdej osoby i na każdą kieszeń.

Read more ›

Categories

1 stycznia w dalekich państwach – tanio i bezpiecznie.

Dla wielu osób Sylwester to magiczna data, to symboliczne przejście z jednego roku na kolejny. Spora część mieszkańców Polski lubi spędzać go nie tradycyjnie – wśród rodziny, a poza granicami kraju, niekiedy nawet w dalekich stronach. Istnieją biura podróży, które wręcz są wyspecjalizowane w sylwestrowych wycieczkach.Zwyczaj uroczystego obchodzenia nadejścia nowego roku odnosi się do XI wieku, kiedy to po roku 1000 nie nastąpił przepowiadany przez chrześcijan koniec świata.

Read more ›

Categories

Do jakiego kraju często podążają krajanie?

Holandia jest państwem, który swym nietuzinkowym pięknem urzeka wielu globtroterów z każdego punktu świata. Polakom państwa Beneluksu kojarzą się w głównej mierze z pracą sezonową. W obu przypadkach jednakże bardzo ważną informacją jest to, jak się do tego kraju dostać. Na nasze szczęście transport do Holandii na chwilę obecną nie jest żadnym problemem.

Read more ›

Categories