Categories

Archive

1 stycznia w dalekich państwach – tanio i bezpiecznie.

Dla wielu ludzi Sylwester to niezwykła data, to umowne przejście z jednego roku na następny. Spora część Polaków lubi spędzać go nie zwyczajnie – w gronie rodziny, a zagranicą, niekiedy nawet w odległych stronach. Bywają biura podróży, które wręcz są wyspecjalizowane w sylwestrowych wyjazdach.Tradycja uroczystego obchodzenia nadejścia nowego roku pochodzi z XI wieku, kiedy to po roku 1000 nie nastąpił przepowiadany przez chrześcijan armagedon.

Read more ›

Categories

Najczęściej wybierane przez naszych rodaków miejscowości za granicą

Odpoczynek to coś z pewnością ważnego dla wszystkich osób. W końcu jeśli w ciągu tygodnia roboczego pracujemy po kilkadziesiąt godzin, przez kilka miesięcy z rzędu, trudno nie czuć zmęczenia. I dlatego bez dwóch zdań warto wypocząć za granicą. Dlaczego nie u nas? Tak naprawdę człowiek musi co jakiś czas wyjechać z kraju, chociażby po to, aby zobaczyć coś interesującego, zwiedzić niezapomniane budowle, etc.

Read more ›

Categories

Wymarzone wakacje

Wspaniałe wakacje w Dalmacji czy odpoczynek w Splicie czy Dubrovniku nie muszą być dziś przesadnie kosztowne. Każde wakacje jednak, czy to zimą czy latem, należy zaplanować z pewnym wyprzedzeniem. Z takiej przyczyny trafionym pomysłem przed wyjazdem będzie zapoznanie się z aktualnymi miejscami noclegowymi. W Internecie aż roi się od wspaniałych ofert dobrych dla każdego i na każdą kieszeń.

Read more ›

Categories