Categories

Archive

Dlaczego podróże samolotem stały się tak powszechne?

Powoli wchodzimy w końcową fazę okresu letniego. Jeszcze jakiś czas i licealiści wrócą do swoich szkół oraz szarej codzienności. Jeżeli jednakże ktoś nie miał okazji przeżyć jeszcze letniego wypadu, to najwyższa pora, aby nadrobić te zaległości.Na zakup wycieczki w agencji turystycznej z pewnością będzie już za późno. Oprócz tego, nie czarujmy się, statystycznego polskiego nastolatka albo studenta nie stać na „wypasione” wczasy all inclusive na pięknej tropikalnej wyspie. Całe szczęście, młodzież ma mnóstwo pomysłów na to, jak zaplanować tanie wyjazdy, które będą równocześnie niezapomniane.

Read more ›

Categories

Czym warto podróżować

W światowej dobie niezwykłego pośpiechu ,a także powszechnego zabiegania nawet małe podróże, mogą być problematyczne. Wybór środka lokomocji zwyczajowo nie należy tu do prostych, dlatego też może powodować wiele stresu ,a także odbijać się w nieprzyjemny sposób na zdrowiu.Szkoda jednak tracić zdrowie w tak normalnych wypadkach. W dwudziestym pierwszym wieku podróże nie muszą już być takie męczące. Pasażer nie musi wcale tracić czasu w pociągu czy stojąc godzinami w korku. Zamiast inwestować w benzynę, czasem lepiej zainteresować się coraz to bardziej cenionym transportem lotniczym. W czym właściwie lot samolotem jest bardziej opłacalny od jazdy samochodem?

Read more ›

Categories

Samolot – Samolot – bezpieczny sposób podróżowania

Po tragedii z dziesiątego kwietnia 2010 roku mieszkańcy Polski mogą myśleć sobie, że lot samolotem jest czymś ryzykownym. Zerkając na statystyki, jest zupełnie odwrotnie. Lot jest o wiele mniej ryzykowny niż na przykład jazda autem. Wypadki samolotowe, w których giną Polacy, zdarzają się nieczęsto, a każdego roku na autostradach giną tysiące zmotoryzowanych.

Read more ›

Categories

Samolotem wszędzie najszybciej

W nowym tysiącleciu wybranie odpowiednich linii lotniczych nie jest zwyczajowo rzeczą prostą. Aby dobrze wybrać najlepiej zapoznać się bliżej z samą kwestią. Czy bezpieczniej wybierać tanie oraz niepewne linie lotnicze czy takie sprawdzone, jak przykładowo LOT i znane od wielu lat? Najsensowniej podczas takiego niełatwego wyboru kierować się rozsądkiem lub osądami wyłącznie cenionych i doświadczonych specjalistów.

Read more ›

Categories