Categories

Archive

Czym warto podróżować

W globalnej dobie niezwykłego pośpiechu ,jak również zwyczajowego zabiegania chociażby małe podróże, mogą być problematyczne. Wybór środka lokomocji częstokroć nie należy tu do banalnych, toteż może powodować wiele stresu ,jak również odbijać się w nieprzyjemny sposób na zdrowiu.Szkoda jednak tracić zdrowie w tak zwyczajnych wypadkach. W dwudziestym pierwszym wieku podróże nie muszą już być takie męczące. Pasażer nie musi przecież tracić czasu w pociągu czy stojąc godzinami w korku. Zamiast inwestować w benzynę, nieraz lepiej zainteresować się coraz to bardziej popularnym transportem lotniczym. W czym właściwie lot samolotem jest bardziej opłacalny od jazdy samochodem?

Read more ›

Categories

Dlaczego podróże samolotem stały się tak powszechne?

Powoli wkraczamy w końcową fazę okresu letniego. Jeszcze chwila i licealiści wrócą do swoich szkół i szarej codzienności. Jeżeli jednak ktoś nie miał okazji przeżyć jeszcze wakacyjnego wyjazdu, to najwyższa pora, aby nadrobić te zaległości.Na wykupienie wycieczki w biurze podróży może być już za późno. Oprócz tego, nie czarujmy się, przeciętnego polskiego nastolatka albo studenta nie stać na „dorosłe” wczasy all inclusive na modnej tropikalnej wyspie. Całe szczęście, młodzi ludzie mają wiele pomysłów na to, jak zorganizować niedrogie wakacje, które będą jednocześnie niezapomniane.

Read more ›

Categories

Samolot – Samolot – bezpieczny sposób podróżowania

Po katastrofie z dziesiątego kwietnia 2010 roku Polacy mogą wyobrażać sobie, że lot samolotem jest czymś groźnym. Spoglądając na statystyki, jest całkowicie na odwrót. Lot jest o wiele bezpieczniejszy niż na przykład jazda na czterech kółkach. Tragedie samolotowe, w których giną Polacy, zdarzają się nieczęsto, a co roku na autostradach umierają tysiące podróżnych.

Read more ›

Categories

Samolotem wszędzie najszybciej

W nowym tysiącleciu wybranie odpowiednich linii lotniczych nie jest zwyczajowo rzeczą prostą. Aby dobrze wybrać najlepiej zapoznać się bliżej z samą kwestią. Czy bezpieczniej wybierać tanie oraz niepewne linie lotnicze czy takie sprawdzone, jak przykładowo LOT i znane od wielu lat? Najsensowniej podczas takiego niełatwego wyboru kierować się rozsądkiem lub osądami wyłącznie cenionych i doświadczonych specjalistów.

Read more ›

Categories