Categories

Archive

Sklepy dla cywila i żołnierza, czyli co przydatnego możemy kupić w militariach online?

Hobby strzeleckie to jedno z najstarszych aktywności ludzkich. Sklep militarny utożsamiamy przede wszystkim z wojnami, ale te jakkolwiek nie koncentruje się wyłącznie na walce, szczególnie w czasie stabilnego pokoju. Strzelectwo to też wszelkie rytuały związane z polowaniami, ale i rywalizacją sportową oraz aktywną turystyką. Na jakie wyposażenie możemy natknąć się w propozycjach sklepów z militariami online?

Read more ›

Categories

Akcesoria militarne

Sprawdzony nóż może pomóc obronić się albo przestraszyć ewentualnego napastnika. Dlatego dobrze mieć go zawsze przy sobie. Nóż Blackhawk, scyzoryk, a może gaz pieprzowy? W nowym tysiącleciu wybór dobrych noży nie bywa zwyczajowo sprawą łatwą. Potrzeba podejść do niej z głową, dowiedzieć się, jakie cechy posiadają niektóre noże.

Read more ›

Categories

Samoobrona w Polsce

Jak funkcjonować, kiedy niebezpieczeństwo czai się w każdym miejscu? Jak sobie radzić, kiedy doświadczyliśmy ataku podczas, jakiego została naruszona nasza cielesność osobista? Jak tym bardziej żyć, gdy odpierając atak napastnika sami jesteśmy teraz oskarżani? To dopiero bolesne, kiedy samoobrona zastosowana w celu ochrony swojego życia jest różnie oceniana, a my musimy tłumaczyć się z tego, że najzwyczajniej w świecie się… broniliśmy?

Read more ›

Categories