Categories

Archive

Popularne urządzenia do treningu w domu

Jeśli postawiłeś na dbanie o sylwetkę i regularnie chodzisz na siłownię, na pewno drażni cię tam parę kwestii. Zwykle sala jest pełna i uczęszczający przetrzymują sprzęt, więc pozstaje jedynie czekać sporo na swoją kolej. Bywa tak, że na siłowni brakuje stanowisk, takich jak na przykład orbiterek, przez co nie możesz wykonywać konkretnych ćwiczeń.

Read more ›

Categories

Idealny prezent dla mężczyzny

Kiedy kupujemy podarunek dla koleżanki, nikt nie ma z tym żadnego problemu. Mówi się, że kobiety ucieszą się z każdego bibelotu. Stąd też dostają ogromną ilość misiów, porcelanowych figurek, czy obrazów na ścianę. Ponieważ to płeć piękna zajmuje się gospodarstwem, niezwykle modne są podarunki praktyczne, a zwłaszcza te związane z kuchnią. Różnego rodzaju garnki, kubki, wałki, czy foremki do ciast są się dobrym wyborem.

Read more ›

Categories

Dbasz o zdrowie? Wsiądź na rower

Jazda na rowerze ma bardzo wiele pozytywnych stron. Może być to dobry sposób dla osób będących na diecie, oraz dla tych, którzy chcą wzmocnić mięśnie, poprawić kondycję, lub po prostu chcących zrelaksować się w czasie odpoczynku. Rower pasuje doskonale jako środek komunikacji, bezproblemowo zastępując samochód i tramwaj. Dojazd do pracy czy szkoły nie będzie stanowił problemu, co więcej miniemy korki i inne przeszkody na drodze, a ponadto przyczynimy się do ochrony środowiska. Warto przemyśleć czy rowery miejskie to nie główny środek lokomocji, jaki sobie życzymy.

Read more ›