Categories

Archive

Idealny prezent dla mężczyzny

Jeżeli obmyślamy podarunek dla koleżanki, nikt nie ma z tym najmniejszego problemu. Utarło się, że kobiety uradują się z dowolnego drobiazgu. Stąd też otrzymują mnóstwo misiów, porcelanowych posążków, czy obrazków na ścianę. Ponieważ to płeć piękna zajmuje się domem, niezwykle popularne są rzeczy pożyteczne, a przede wszystkim te przydatne w kuchni. Różnego rodzaju garnuszki, kubki, wałki, czy foremki do ciast okażą się dobrym wyborem.

Read more ›

Categories

Popularne urządzenia do treningu w domu

O ile zdecydowałeś się dbać o formę i regularnie chodzisz na siłownię, na pewno drażni cię tam kilka rzeczy. Zwykle sala jest zatłoczona i ćwiczący zabierają hantle, zatem pozstaje jedynie czekać długo na swoją kolej. Bywa tak, że na siłowni brakuje urzędzeń, takich jak np. orbiterek, przez co nie można wykonywać konkretnych ćwiczeń.

Read more ›

Categories

Dbasz o zdrowie? Wsiądź na rower

Jazda na rowerze ma bardzo wiele pozytywnych stron. Może być to dobry sposób dla osób będących na diecie, oraz dla tych, którzy chcą wzmocnić mięśnie, poprawić kondycję, lub po prostu chcących zrelaksować się w czasie odpoczynku. Rower pasuje doskonale jako środek komunikacji, bezproblemowo zastępując samochód i tramwaj. Dojazd do pracy czy szkoły nie będzie stanowił problemu, co więcej miniemy korki i inne przeszkody na drodze, a ponadto przyczynimy się do ochrony środowiska. Warto przemyśleć czy rowery miejskie to nie główny środek lokomocji, jaki sobie życzymy.

Read more ›