Słowo o akcesoriach, narzędziach i pozostałych artykułach potrzebnych każdemu druhowi w trakcie sierpniowych wycieczek

Harcerskie wyprawy są wyjątkowo ekscytujące i dają uczestnikom rzadką możliwość obcowania z naturą. Taka okoliczność w pewnym sensie wymusza zakup odpowiedniego sprzętu, który w trakcie wyjazdu staje się po prostu nieodzowny

.
sprzęt harcerski

Część potrzebnego ekwipunku powinni przygotować organizatorzy konkretnej imprezy. Trudno przecież wymagać, aby druhowie przywozili ze sobą duże namioty czy pozostały sprzęt biwakowy ważący parędziesiąt kilogramów. Pobyt na otwartym powietrzu, zazwyczaj z dala od zabudowań, jest związany również z koniecznością zorganizowania dużych i równocześnie wydajnych kuchenek turystycznych. Ponadto na polu biwakowym muszą znaleźć się rozmaitej wielkości naczynia. Podsumowując, sprzęt biwakowy, który zagwarantować muszą organizatorzy jest dosyć zróżnicowany, a i nie wypada zapominać, że harcerze mogą potrzebować chociażby dodatkowej latarki.

obiekt
Autor: www.babymama.pl
strzyżenie u fryzjera
Autor: Mainstream
Źródło: http://www.flickr.com

Na bagaż harcerza składają się przede wszystkim przydatne w trakcie każdej wycieczki gadżety, a także różnego typu narzędzia. Kieszonkowy sprzęt harcerski to małe lub duże scyzoryki wielofunkcyjne, solidne busole i co najmniej dwie małe latarki. Jeżeli rozładuje się komórka, to na pewno przyda się wodoodporny zegarek z podświetlaną tarczą, a specjalny preparat w sprayu zagwarantuje ochronę przed komarami. Każdy wzorowy druh musi również posiadać sprzęt sprzęt do makijażu permanentnego cena harcerski do różnych prac ziemnych, czyli chociażby jedną saperkę. Przy tym potrzebne są jeszcze karimaty, śpiwory czy bidony i menażki. Sięgnij po więcej: nowy sprzęt (więcej tu) harcerski.

Bycie zastępowym obliguje nie tylko do zamówienia potrzebnego ekwipunku

. Kluczowe znaczenie ma w tym przypadku harcerski etos. Noszenie popielatego munduru jest czytelnym sygnałem, że jego posiadaczowi bliskie pozostają najwyższe wartości. Pełna oferta:

Comments are closed.