Categories

Archive

Wybierz idealne miejsce na relaks – przyjedź do Karpacza!

Urlop to czas kompletnego relaksu, należy więc zawczasu się do niego przyszykować. Możliwe, że na aurę nie mamy nacisku, jednakże możemy zdecydować w które miejsce się udamy i wcześniej zrobić zamówienie w miejscu, w którym zakwaterujemy. Odpoczynek należy nam się nie tylko w porze ciepłej, ale także zimowej!

Read more ›

Categories

Karkonoskie ośrodki zachęcają turystów

Szklarska Poręba jako miasto jest szczególnie ciekawym miastem turystycznym, położonym w samym sercu Karkonoszy. Corocznie w każdym sezonie, tak letnim, jak i zimowym, nie brakuje zainteresowanych wycieczką w Góry Karkonoskie turystów. Ośrodki turystyczne usytuowane w górach są niezwykle popularne, więc warto zwrócić uwagę na znakomite cenowo miejsca noclegowe. W Szklarskiej Porębie na każdą porę roku przygotowywanych jest sporo niespodzianek oraz atrakcji dla przyjeżdżających z wizytą gości, też zagranicznych.

Read more ›

Categories

Zdrowy i aktywny wypoczynek dla całej rodziny w górach – Sudety

Sudety to nadzwyczaj urozmaicona i czarująca kraina górska, znajdująca się na południowo – zachodnim krańcu Polski. Sudetami dzielimy się w dużej części z naszymi czeskimi sąsiadami, nieduży skrawek mieści się też na obszarze Niemiec. W obrębie sudeckiego łańcucha górskiego znajduje się sporo, mezoregionów, pośród których największe są: Karkonosze, Góry Izerskie, Góry Kaczawskie, Góry Stołowe i Góry Sowie.

Read more ›

Categories