Categories

Archive

Atrakcje i ciekawe miejsca znajdujące się na terenie Szklarskiej Poręby, baza noclegowa tej miejscowości.

Szklarska Poręba to bardzo chętnie wybierane miejsce na odpoczynek, i to w praktyce niezależnie od okresu roku. Miesiące między wiosną a jesienią zachęcają w pierwszej kolejności wielbicieli górskich wędrówek po okolicznych wzgórzach, rowerowych wycieczek albo zwyczajnie słodkiego lenistwa. Za to zima to okres, kiedy okolice miasta biorą we władanie narciarze i snowboardziści.

Read more ›

Categories

Co przyniesie rok 2013 na sezon zimowy?

Ośrodki promujące zimowe wyjazdy w nadchodzącym czasie polecają mnóstwo ciekawych rozwiązań. Jeśli chodzi o narty 2013 rok rozpocznie się niesamowicie innowacyjne. Miasteczka i kurorty górskie na południu oraz południowym-zachodzie kraju mogą pochwalić się sporym popytem.

Read more ›

Categories

Wyjazdy snowboardowe znakomitym projektem na spędzenie niezapomnianych ferii zimowych

Wyjazdy snowboardowe mogą być wybornym pomysłem na spędzenie fantastycznych oraz udanych ferii zimowych, w szczególności jeśli Twoją pasją są góry oraz sporty zimowe. Jazda na snowboardzie daje sporo emocji oraz adrenaliny, niewątpliwie podczas uprawiania właśnie tej dziedziny sportowej nie będziesz się zanudzać.

Read more ›

Categories

Urlop w Austrii i Grecji, czyli gdzie pożądane byłoby pojechać

Wiele jednostek z rozległym wyprzedzeniem planuje swoje wakacje. To nadzwyczaj właściwy pomysł, w szczególności jeśli planujemy kupić wakacje z biura podróży. Mnogość biur podróży proponuje tańsze propozycje wakacyjne, jeśli wykupimy je przed sezonem. Wcześniejsze zaplanowanie urlopu też zdoła nam wyjść na korzyść, bowiem będziemy mieć pełne przekonanie, iż nic nie zaszkodzi nam w wyjeździe na długo oczekiwane wczasy. Read more ›

Categories