Spędź wakacje życia na wyspach greckich.

Gorące słońce, piaszczysta plaża, ciepłe morze to idealna zapowiedź doskonałych wakacji. Jeżeli jednak nie wiemy gdzie ten idealny scenariusz miałby się zrealizować wystarczy przejść obok witryn biur podróży, aby zakrzyczały nas propozycje przystępnych wyjazdów zagranicznych. Tunezja, Bułgaria, to kierunki, w które mieszkańcy naszego kraju wybierają się często. Jednak stopniowo ulega to zmianie. Poznajemy nowe lądy, które warto zobaczyć. Właśnie takim miejscem jest Grecja.

Obwołana kolebką zachodniej cywilizacji posiada sporo do zaproponowania turystom z wszystkich stron świata. Biuro podróży Eccoholiday posiada wśród swoich możliwości wyprawy właśnie w to gorące Ten piękny kraj to zapowiedź znakomitej zabawy i zasłużonego relaksu.

wakacje, wczasy

Źródło: http://www.eccoholiday.com/

Największym wzięciem cieszą się wyprawy typu last minute. Są one tańsze, a w gruncie rzeczy w niczym nie odbiegają od wycieczek zamawianych z kilku miesięcznym wyprzedzeniem. Mało tego opcja typu last minute Grecja – eccoholiday.com/kraj/grecja/ – Eccoholiday pozwoli cieszyć się pełną paletą wygód dostępnych normalnie w opcji all inclusive. Uznaniem cieszą się w szczególności wyspy greckie. Stały ląd kojarzy się przede wszystkim z ruchem. Jest odwiedzany w celach turystycznych, ale żeby chcieć tam zostać na dłużej – to nie bardzo. Korfu Rodos, Kreta to wyspy, nakorfu (https://www.eccoholiday.com/region/grecja/korfu/)rych znajdziecie spokój tak oczekiwane w czasie wczasów.

greece, playa

Autor: Roberto Faccenda
Źródło: http://www.flickr.com

Rodos nazywana inaczej Wyspą Róż jest chyba najczęściej odwiedzaną przez turystów wyspą grecką. Ten region w czasach nam znanych jedynie z Mitologii Parandowskiego był ulubioną wyspą jednego z greckich bogów. Oprócz urokliwych plaż ujmuje swoją średniowieczną starówką, która jest chyba najpiękniejszym zakątkiem w basenie Morza Śródziemnego. Rodos zachwyca także z powodu świetnych warunków do uprawniania sportów wodnych. Korfu to wspaniałe miejsce dla fanów natury. Jeśli zamiast smażyć się na plaży wolimy bardziej wymagające formy rodzaje wypoczynku, na tej wyspie ich nie zabraknie.

Najlepszym połączeniem walorów obu wysp jest Kreta (zajrzyj tutaj). Zarówno osoby z ciągotkami do wykopalisk będą usatysfakcjonowani jak i Ci, którzy przylecą pobyć na słońcu. Oprócz zabytków, które wyszukamy w każdym przewodniku, warto zapuścić się w głąb tej wyspy, by poznać życie przeciętnych Greków. Grecja przyciąga turystów z całego świata. Jej klimat udziela się wszystkim.

Comments are closed.