Categories

Archive

Kite jako słynny sport wodny w Jastarni i na świecie

W dzisiejszych czasach sporty wodne niezwykle się rozwijają, już dzisiaj zdołamy wyróżnić co najmniej parę niezmiernie słynnych odmian surfingu oraz windsurfingu. Jednym z nich jest kitesurfing. Jest on nieco pokrewny do przedstawionych pierwej przez nas sportów, jednak różni się innym prowadzeniem deski, dodatkowo kitesurfer posiada przypiętą dodatkową uprząż, która utrzymuje latawiec nieodzowny do napędzania deski.

Read more ›

Categories

Oryginalne propozycje wakacji na wyspach Seszele

Wakacje warto jest dobrze przemyśleć, jeśli się chce się je spędzić naprawdę w bardzo nadzwyczajnych warunkach i bez żadnego stresu. Przed planowaniem wypoczynku należy też posiadać świadomość czego właściwie się chce od wakacji. Czy ktoś pragnie spędzić wczasy oparty bardziej na zwiedzaniu bądź też ujrzeć na przykład wyspy Seszele oraz porządnie na nich wypocząć? Sprawa ta czasem nie okazuje się prosta, najlepiej więc rozeznać się w różnych propozycjach wakacji, żeby mieć na uwadze na co gdzie da się aktualnie liczyć.

Read more ›

Categories

Co robić w Grecji?

Pobyt w Grecji wiąże się po największej części ze słońcem, piaszczystą plażą i morzem. Warto jednak pamiętać, iż są tu także przecudowne góry i urzekająca obfitością przyroda, a tym samym kapitalne warunki, aby zażyć trochę ruchu. Z całą pewnością wyjdzie nam to na zdrowie. Mogą to być górskie ekskursje, ale również żeglowanie.

Read more ›

Categories