Categories

Archive

Co robić w Grecji?

Pobyt w Grecji wiąże się przede wszystkim ze słoneczkiem, piaszczystą plażą oraz morzem. Warto jednakże pamiętać, że są w tym miejscu także przepiękne góry oraz czarująca obfitością przyroda, a tym samym wspaniałe warunki, żeby zażyć nieco ruchu. Z całą pewnością wyjdzie nam to na dobre. W grę wchodzą górskie eskapady, ale również żeglowanie.

Read more ›

Categories

Kite jako słynny sport wodny w Jastarni i na świecie

W dzisiejszych czasach sporty wodne bardzo się rozwijają, już dzisiaj zdołamy wyróżnić co najmniej parę nadzwyczaj modnych odmian surfingu i windsurfingu. Jednym z nich jest kitesurfing. Jest on poniekąd pokrewny do przytoczonych wcześniej przez nas sportów, niemniej jednak różni się innym prowadzeniem deski, mało tego kitesurfer ma przypiętą dodatkową uprząż, jaka utrzymuje latawiec potrzebny do napędzania deski.

Read more ›

Categories

Oryginalne propozycje wakacji na wyspach Seszele

Wakacje należy jest dobrze przemyśleć, jeśli się chce się je spędzać naprawdę w szeroko nadzwyczajnych warunkach jak również bez żadnego stresu. Przed planowaniem wakacji dobrze też posiadać świadomość czego właściwie się szuka. Czy ktoś chce spędzić wczasy oparty bardziej na zwiedzaniu bądź również zobaczyć na przykład wyspy Seszele jak również porządnie na nich odpocząć? Sprawa ta nieraz nie bywa prosta, najlepiej więc rozeznać się w różnych ofertach odpoczynku, aby mieć świadomość na co gdzie można obecnie liczyć.

Read more ›

Categories