Categories

Archive

Co robić w Grecji?

Pobyt w Grecji kojarzy się przede wszystkim ze słoneczkiem, piaszczystą plażą i morzem. Warto jednakże pamiętać, iż są w tym miejscu również prześliczne góry i czarująca obfitością przyroda, a tym samym kapitalne warunki, aby zażyć troszkę ruchu. Na pewno wyjdzie nam to na zdrowie. W grę wchodzą górskie wycieczki, ale również żeglowanie.

Read more ›

Categories

Kite jako słynny sport wodny w Jastarni i na świecie

Obecnie sporty wodne nadzwyczaj się rozwijają, już dziś możemy wyróżnić co najmniej kilka bardzo popularnych odmian surfingu oraz windsurfingu. Jednym z nich jest kitesurfing. Jest on trochę analogiczny do przytoczonych uprzednio przez nas sportów, niemniej jednak różni się innym prowadzeniem deski, ponadto kitesurfer ma przypiętą dodatkową uprząż, która utrzymuje latawiec niezbędny do poruszania deski.

Read more ›

Categories

Oryginalne propozycje wakacji na wyspach Seszele

Wakacje warto jest dobrze przemyśleć, jeśli się chce się je spędzić naprawdę w bardzo nadzwyczajnych warunkach i bez żadnego stresu. Przed planowaniem wypoczynku należy też posiadać świadomość czego właściwie się chce od wakacji. Czy ktoś pragnie spędzić wczasy oparty bardziej na zwiedzaniu bądź też ujrzeć na przykład wyspy Seszele oraz porządnie na nich wypocząć? Sprawa ta czasem nie okazuje się prosta, najlepiej więc rozeznać się w różnych propozycjach wakacji, żeby mieć na uwadze na co gdzie da się aktualnie liczyć.

Read more ›

Categories