Sposoby na wakacje w Europie – morze czy góry?

Jest wiele sposobów na odpoczynek. Sposoby te są często zależne od indywidualnych upodobań, ale również od posiadanych funduszy oraz od pory roku. Dla większości osób słowo urlop przywodzi na myśl jedynie letnie wakacje. Wolą oni w większości przypadków odpoczynek bierny, najlepiej w miejscach, gdzie jest ciepło i blisko do morza.

wakacje

Autor: Simson Petrol
Źródło: http://www.flickr.com
Idealnym pomysłem będą ciepłe tereny Bułgarii. Wakacje Cna Bałkanach to pomysł dla ludzi, którzy wolą odpoczynek w nadmorskim klimacie. Bułgaria jest zresztą miejscem, które sprzyja wypoczynkowi tego rodzaju. Plaże na wybrzeżach są w znacznej części kamieniste, można jednak spotkać piaszczyste, na których opalanie się i leżenie są znacznie milszymi czynnościami.

Chodź tu oraz zobacz dodatkowe informacje (astorhotel.pl/kulinaria/) w odniesieniu do omawianego artykułu. Znajdziesz w tamtym miejscu zbliżone publikacje, które niewątpliwie Cię będą ekscytować.

Takie warunki spełnia również oferta, kryjąca się pod hasłem „wakacje Bułgaria”. Zaciekawieni muszą kliknąć w adres strony – i zapoznać się z propozycją wczasów w Bułgarii.

AndoraAndora jest małym krajem, sąsiadującym z Francją i Hiszpanią. Zaliczana jest do atrakcyjnych miejsc wypoczynkowych w Europie, ze względu na ofertę dotyczącą spędzania wolnego czasu. W stolicy Andory, Andora La Vella, jest wiele wartych zobaczenia obiektów. Poza tym w Andorze znajduje się kilka miejscowości uzdrowiskowych, w których występują gorące źródła termalne. Przede wszystkim jednak Andora jest znana z tego, że położona jest w Pirenejach. Są tam więc także dobrze rozwinięte kurorty narciarskie. „Andora narty” to hasło coraz częściej wyszukiwane, ze względu na coraz większą popularność spędzania wolnego czasu w tych rejonach. Popularność ta rośnie dzięki całkiem przystępnym cenom i licznym promocjom.

Włochy i Hiszpania

Wakacje

Autor: Cristian Bortes
Źródło: http://www.flickr.com

Tak samo jak w sytuacji Andory, sporty zimowe są popularne także we Włoszech. Znajduje się tam bardzo dużo zimowych kurortów oraz stoków o urozmaiconym poziomie trudności. Jedną z najpopularniejszych miejscowości o tym charakterze jest Livigno. Położone jest na znacznej wysokości, co gwarantuje naśnieżenie tras narciarskich. narty Livigno to oferta dla osób, które lubią dyscypliny uprawiane w zimie, a także obserwowanie piękna górskich widoków. Więcej informacji znajdziesz tutaj:

Gdy ktoś chce wyjechać do Hiszpanii by odpocząć, powinien zainteresować się obecnymi promocjami typu „Hiszpania last minute”. Pozwoli to na zaoszczędzenie dużych sum finansowych, a tym samym pozwoli na spędzenie dłuższego czasu w wymarzonym miejscu.

Comments are closed.