Categories

Archive

Wakacje nad morzem

Grzybowo to wieś, która nastawiona jest na goszczenie turystów. Ma ku temu doskonałe warunki, ponieważ położona jest ona nieopodal morza. Od wody Grzybowo dzieli zaledwie trzysta metrów. Grzybowo pensjonaty mogą się poszczycić olbrzymim zainteresowaniem przyjezdnych również z racji tego, że wyjątkowo łatwo do niego dojechać. Znajduje się ono tylko sześć kilometrów od dużego ośrodka morskiego, jakim jest Kołobrzeg.

Read more ›

Categories

Zaplanowałeś wyjazd w góry? Zobacz, co powinieneś ze sobą zabrać!

Chodzenie po górach oczywiście jest jednym z najfajniejszych sportów jakie można sobie wyobrazić. Jeśli Ty także złapałeś bakcyla wspinaczki górskiej i już teraz zaplanowałeś jakąś większą wycieczkę w góry, bez wątpliwości powinieneś zapoznać się z naszym artykułem – dowiesz się z niego, które sprzęty będą Ci niezbędne w wysokich górach, a które można spokojnie zostawić w domu.

Read more ›

Categories

Często wybierane konsole i gry na PS3 i Xbox 360

W każdym miesiącu producenci wypuszczają do ofert ulepszone sprzęty do gier. Rosnąca popularność w różnych przedziałach wiekowych daje się zauważyć po liczbie sprzedanych konsol w miesiącu. Wyparte już jakiś czas temu tradycyjne gry planszowe, takie jak chińczyk czy warcaby, na pewno wrócą do łask. Aktualnie jednak dostrzegalna jest tendencja rosnąca, biorąc pod lupę popularność Playstation 3 oraz możliwych do nabycia gier. Producenci wciąż pracują nad poprawą jakości i udoskonalaniem funkcji w swoich konsolach. Sprzęty do grania mają za zadanie szczególnie dostarczać przyjemności z gry, a więc pełnić funkcję rozrywkową.

Read more ›

Categories