Categories

Archive

Wczasy w Małopolsce – Kraków i Zakopane zachęcają

Dla podróżujących potrzebujących wrażeń oraz kolejnych miejsc do zwiedzenia organizujący wycieczki ciągle poszukują nowych rozwiązań. Kraków zachęca wszystkich zainteresowanych polskimi legendami i zainteresowanych historią kraju. Niesamowite oraz nadzwyczaj interesujące szlaki dopracowane przez doświadczonych przewodników imponują podróżnikom swoją złożonością. Zwiedzanie Krakowa jeszcze nigdy nie było tak atrakcyjne, natomiast baza noclegowo-gastronomiczna tak rozbudowana.

Read more ›

Categories

Kraków to wspaniałe miasto, jakie warto odwiedzić

Być może ten tekst pozwoli zainteresowanym urokliwie spędzić przynajmniej weekend. Gdzie? Doceniajmy Polskę! Niby każdy człowiek chciałby odkrywać inne kraje, lecz często za mało doceniamy fajne miejsca niedaleko własnego miejsca zamieszkania. Początkowo opiszmy nieco Kraków, być może najśliczniejsze miejsce w tej części świata. Zapewne zdecydowana większość z nas choćby jednokrotnie w ciągu życia odwiedziła Kraków, ale zwiedzanie Krakowa w sumie nigdy nie może się nudzić.

Read more ›

Categories

Pociąga Cię egzotyka?Wybierz wakacje w Tajlandii.

Co roku stajemy przed podobnym problemem: gdzie znów wybrać się na wakacje? Miłośnicy polskiego morza coraz tęskniej wybierają wycieczki za granicę w obawie przed brakiem pogody w kraju. A jako że wypoczynek nawet nad polskim morzem słono kosztuje, obawy o zmarnowanie urlopu wydaje się być normalny. Może wiec to dobry moment aby faktycznie zdecydować się na podróż gdzieś dalej?

Read more ›

Categories