Categories

Archive

Odzież wojskowa zwana militarna do której możemy zaliczyć też spodnie moro to znakomite ubrania dla osób ceniących sobie militaria.

Większość z ludzi rozmyśla że odzież wojskowa to zestaw ubrań tylko dla mundurowych. Dużo sklepów ma duży asortyment różnych ubrań z przeznaczeniem dla hobbystów militariów, lecz też dla myśliwych, survivalowców, podróżników czy po prostu dla miłośników militarnego stylu. Wśród takiej odzieży możemy odnaleźć najlepsze spodnie moro, czapeczki patrolówki, koszule taktyczne, kamizelki, polary, kurtki, spodnie dłuższe, spodnie krótkie, paski, skarpety, rękawice.

Read more ›

Categories

Podróże tylko dla niepokornych

Niektórzy nie mają z tym problemu. kierują swoje kroki do biura podróży, przeglądają katalog, rozmawiają z pracownikiem takiego biura, dowiadują się o all inclusive i inne udogodnienia, a w dalszej kolejności wyjeżdżają do ciepłych krajów. Co innego niespokojne duchy, ci, którym nie przypadła do gustu skrojona dla nich wycieczka.

Read more ›

Categories

Które wyposażenie warto kupić na survivalowy wyjazd?

Nie od dzisiaj wiadomo, że mężczyźni są głodni głębokich wrażeń. Wynika to w pewnej mierze z ich natury, ponieważ w głębi ich serc utrwalone jest pożądanie ciągłego zdobywania świata. Niemniej natomiast patrząc na rzeczywistość jedynie poniektórzy z nich mają sposobność poświęcić się w pełni tego rodzaju działalności. Najczęściej nasze zajęcia zawodowe pochłaniają dostępny przez nas czas, w następstwie tego też wszelkie możliwości do poczucia się żołnierzem trafiają się nam jedynie czasem.

Read more ›

Categories