Categories

Archive

Odzież wojskowa zwana militarna do której możemy zaliczyć też spodnie moro to znakomite ubrania dla osób ceniących sobie militaria.

Większość z nas myśli że odzież wojskowa to zestaw garderoby tylko dla wojskowych. Dużo sklepów ma duży asortyment najróżniejszych ubrań przeznaczonych dla hobbystów militariów, lecz również dla myśliwych, survivalowców, turystów czy po prostu dla wielbicieli mundurowego stylu. Posród takiej odzieży można odnaleźć najlepsze spodnie moro, czapki patrolówki, koszule taktyczne, kamizelki, swetry, kurtki, spodnie długie, spodenki krótkie, pasy, skarpety, rękawice.

Read more ›

Categories

Które wyposażenie warto kupić na survivalowy wyjazd?

Nie od dziś wiadomo, że mężczyźni są głodni mocnych wrażeń. Wynika to poniekąd z ich istoty, dlatego że w głębi ich serc zapisane jest pragnienie trwałego zdobywania świata. Niemniej jednakże patrząc na rzeczywistość tylko poniektórzy z nich mają okazję poświęcić się do głębi tego rodzaju aktywności. W większości wypadków nasze zajęcia zawodowe pochłaniają dostępny przez nas czas, w następstwie tego też wszelakie możliwości do poczucia się żołnierzem trafiają się nam wyłącznie niekiedy.

Read more ›

Categories

Podróże tylko dla niepokornych

Niektórzy nie mają z tym problemu. kierują swoje kroki do biura podróży, przeglądają katalog, rozmawiają z pracownikiem takiego biura, dowiadują się o all inclusive i inne udogodnienia, a w dalszej kolejności wyjeżdżają do ciepłych krajów. Co innego niespokojne duchy, ci, którym nie przypadła do gustu skrojona dla nich wycieczka.

Read more ›

Categories