Categories

Archive

Które wyposażenie warto kupić na survivalowy wyjazd?

Nie od teraz wiadomo, że faceci są głodni intensywnych wrażeń. Wynika to poniekąd z ich istoty, dlatego że w głębi ich serc utrwalone jest pożądanie stałego zdobywania świata. Niemniej jednak patrząc na rzeczywistość jedynie poniektórzy z nich mają okazję poświęcić się całkowicie tego typu działalności. W większości wypadków nasze zajęcia zawodowe pochłaniają dostępny przez nas czas, w następstwie tego też wszelkie możliwości do poczucia się żołnierzem trafiają się nam wyłącznie niekiedy.

Read more ›

Categories

Odzież wojskowa zwana militarna do której możemy zaliczyć też spodnie moro to znakomite ubrania dla osób ceniących sobie militaria.

Większość z ludzi rozmyśla że odzież wojskowa to zestaw ubrań tylko dla mundurowych. Dużo sklepów ma duży asortyment różnych ubrań z przeznaczeniem dla hobbystów militariów, lecz też dla myśliwych, survivalowców, podróżników czy po prostu dla miłośników militarnego stylu. Wśród takiej odzieży możemy odnaleźć najlepsze spodnie moro, czapeczki patrolówki, koszule taktyczne, kamizelki, polary, kurtki, spodnie dłuższe, spodnie krótkie, paski, skarpety, rękawice.

Read more ›

Categories

Podróże tylko dla niepokornych

Niektórzy nie mają z tym problemu. kierują swoje kroki do biura podróży, przeglądają katalog, rozmawiają z pracownikiem takiego biura, dowiadują się o all inclusive i inne udogodnienia, a w dalszej kolejności wyjeżdżają do ciepłych krajów. Co innego niespokojne duchy, ci, którym nie przypadła do gustu skrojona dla nich wycieczka.

Read more ›

Categories