Świetny sposób na czytanie większej ilości książek

Obecnie niestety coraz mniej osób czyta gazety. Mnóstwo profesorów bije na alarm, że mnóstwo osób nie przeczytało w ciągu zeszłego roku żadnej książki. Jeśli to prawda, stan czytelnictwa w Polsce na pewno jest w wysoko opłakanym stanie. Jednak z drugiej strony dużo ludzi korzysta z innych sposobów zapoznawania się z świeżymi książkami. Przede wszystkim bez wątpliwości sporą popularnością cieszą się e-booki, czyli pozycje, które można czytać na ekranie komputera albo na czytnikach. Te ostatnie są teraz nader popularne – niewątpliwie korzysta z nich dużo osób, które codziennie dojeżdżają daleko do pracy. Takie osoby zazwyczaj korzystają również z audiobooków, czyli książek w wersji audio. Najczęściej takie pozycje nagrywają znane osoby, co dodatkowo zwiększa popularność audiobooków.

lux perpetua audiobook

Autor: Martin Pulaski
Źródło: http://www.flickr.com
Ich sporą zaletą jest fakt, że można ich słuchać właściwie wszędzie – wystarczy mieć ze sobą jedynie słuchawki i jakieś urządzenie do odtwarzania muzyki.

Zainteresował Cię ten materiał? Jeśli tak, to zobacz śmiało, co znajdziesz w najświeższym tekście (https://tdruk.pl/) – on również z pewnością okaże się warty uwagi!

Często audiobooki są wydawane w formacie mp3, dzięki czemu można je otworzyć i odsłuchać niemal na każdym urządzeniu – teraz nawet na telefonie komórkowym. Słuchanie audiobooków (FonoPolis > ciekawy serwis) jest także bardzo popularne przede wszystkim wśród osób, które uprawiają jogging. Kiedy do nich należysz, na pewno powinieneś spróbować słuchania audiobooków podczas biegu – kiedy włączysz audiobooka zamiast nudnej muzyki, zdecydowanie będzie Ci się o wiele szybciej biegało. Serdecznie polecamy takie rozwiązanie. Czego można słuchać? Niemalże wszystkiego. Dzisiaj księgarnie wydające jakąś książkę niemal zawsze oferują także możliwość nabycia jej wersji w formie audiobooka. Jeśli chcesz zakupić audiobooka, ale nie wiesz, co kupić, zdecydowanie polecamy Ci przede wszystkim książkę Andrzeja Sapkowskiego pod tytułem Lux Perpetua. To fantastyczna i nader ciekawa powieść, która jest ostatnią częścią trylogii o wojnach husyckich. Dzisiaj pozycja ta jest tak bardzo popularna, że w swojej ofercie ma ją niemal każda księgarnia internetowa. Jeśli będziesz chciał ją znaleźć, po prostu wrzuć w wyszukiwarkę internetową frazę Lux Perpetua audiobooka bardzo przydatny serwis, a bez wątpliwości uda Ci się znaleźć jakąś ciekawą promocję.

Comments are closed.