Categories

Archive

Jeśli nie posiadasz jeszcze pomysłu, jak zrzucić parę zbędnych kilogramów latem lub poszukujesz atrakcyjnych ofert wyjazdów. Zdecyduj się na wczasy z dietą owocowo-warzywną

Sezon letni, to nie wyłącznie wysokie temperatury, plażowiska, czas urlopów, przyjemne wieczory i długie spacery. Piękna pogoda to przede wszystkim sposobność do odsłonięcia ciała Zaczynamy ubierać skąpe rzeczy, rozpoczyna się sezon na stroje plażowe, bikini, krótkie szorty, różnobarwne spódnice.

Read more ›

Categories

Kijki nordic walking dla początkujących

Niesamowicie modny obecnie sport, którym jest nordic walking, ma coraz większą grupę zwolenników. Zanim zacznie się odpowiedni trening, trzeba nabyć właściwe kije nordic walking. Bez odpowiedniego sprzętu nie da się uprawiać tej dyscypliny. Jest to szczególnie ciekawa i atrakcyjna forma rekreacji i relaksu w jednym. Decydując się na odpowiedniej długości kije, powinno się zwrócić uwagę na ich jakość. Ten poruszający wszystkie partie mięśni sport jest w stanie uzależnić!

Read more ›

Categories

Jakimi sposobami skutecznie można walczyć z problemem nadwagi, zalety wyjazdów na zorganizowane wczasy z jakąś dietą

Problem nadwagi dotyka całkiem sporej części społeczeństwa. Powodów takiego stanu rzeczy jest parę, a z najważniejszych wymienić należy nieodpowiednią dietę i za mało ruchu. Niestety nawyki żywieniowe bardzo się zmieniły w ostatnich latach. Niezliczone ilości chipsów, ciastek i coli nie tylko nic nie dają, ale powodują odkładanie niepotrzebnych kilogramów. A tak właśnie wygląda dieta w wielu domach, nie tylko u starszych lecz również u młodzieży i dzieci.

Read more ›

Categories