Categories

Archive

Każdy pasjonat podróżowania wie, jak istotne jest odpowiednie osprzętowanie wykorzystywane do bezpiecznej wędrówki w zmiennych warunkach atmosferycznych

Bez względu na miejsce docelowe, wszystkie osoby, jakie kochają podróżowanie, zdają sobie sprawę z tego, iż są one związane z kosztami odnoszącymi się do wybrania kilku akcesoriów, które nieodzownie powiązane są z życiem na przysłowiowych walizkach. Plecak lub namiot to niezbędne minimum. Jeżeli punkt naszej wyprawy jest określony, sami z łatwością możemy domyślić się, a najlepiej zweryfikować, czego tak naprawdę domagają się warunki panujące w konkretnym miejscu.

Read more ›

Categories

Kąty Rybackie doskonały plan na rodzinne wakacje nad Bałtykiem

Kąty Rybackie to mała, nadmorska wieś rybacka, położona w gminie Rewal. Rejon ten figuruje w propozycjach krajoznawczych, jako Wybrzeże Rewalskie. Do największych atrakcji miejscowości należy piaszczysta plaża, wysokie urwisko w jednej z zatok, a także latarnia morska.

Read more ›

Jak zagwarantować bezpieczeństwo w toku górskich wypraw?

Wielkimi krokami przybliża się do nas najzimniejsza odsłona roku, którą bez wątpienia jest zima. Jest to okres w ciągu roku, jaki posiada znaczące grono sympatyków, ze względu na interesujące możliwości górzystych wypraw po zasypanych śniegiem szlakach. Tego typu wędrówki to pasja stosunkowo pokaźnej części obywateli Polski. Oddychanie orzeźwiającym górskim powietrzem oraz przemierzanie następnych kilometrów wyznaczonej trasy to z pewnością niesłychanie przyjemne doświadczenie, które umie uzależniać. Read more ›

Categories

Z jakich powodów dobrze jest wypocząć w górach

Kiedy rozmyślamy o własnym urlopie, o tym, aby zebrać siły, to na pewno chcemy, by był on idealnie taki, jak uwielbiamy. Kiedy kochamy siedzieć w jednym miejscu oraz nie kochamy spacerować, to bez wątpienia w większości sytuacji udamy się nad morze. A przecież góry nie wymagają od nas spacerowania, tam też możemy odpoczywać spokojnie i bez zdobywania górskich szlaków na swoich nogach.

Read more ›

Categories

Kierunek na wakacje nad pięknym morzem 2014 – Pobierowo

Pobierowo to niewielki kurort nadmorski. W przeszłości turyści zjeżdżający do Pobierowa, mogli korzystać przede wszystkim z niewielkich drewnianych domków letniskowych. Obecnie czekają na nich większe i znaczniej wygodne obiekty, przygotowane już na wakacje 2014. Niezależnie od rozbudowy, Pobierowo wciąż zachowuje nastrojowy urok i z pewnością należy go polecić osobom, które cenią sobie czynny wypoczynek w zacisznej atmosferze.

Read more ›

Categories