Categories

Archive

Z jakich powodów dobrze jest wypocząć w górach

Jeżeli rozmyślamy o własnym wypoczynku, o tym, by odzyskać energię, to bez wątpienia pragniemy, aby był on idealnie taki, jak uwielbiamy. Jeśli lubimy siedzieć w jednym miejscu oraz nie uwielbiamy chodzić, to z pewnością w większości przypadków udamy się nad morze. A przecież góry nie oczekują od nas spacerowania, tam również możemy odpoczywać spokojnie oraz bez zdobywania górskich szlaków na własnych nogach.

Read more ›

Categories

Każdy pasjonat podróżowania wie, jak istotne jest odpowiednie osprzętowanie wykorzystywane do bezpiecznej wędrówki w zmiennych warunkach atmosferycznych

Niezależnie od miejsca docelowego, wszystkie osoby, które kochają podróże, posiadają świadomość tego, że są one związane z wydatkami odnoszącymi się do wybrania kilku akcesoriów, które nieodzownie wiążą się z życiem na przysłowiowych walizkach. Plecak lub namiot to absolutne minimum. Jeśli punkt naszej podróży jest ustalony, sami łatwo możemy zorientować się, a najlepiej sprawdzić, czego dokładnie wymagają warunki panujące w danym miejscu.

Read more ›

Categories

Kąty Rybackie doskonały plan na rodzinne wakacje nad Bałtykiem

Kąty Rybackie to malutka, nadmorska wieś rybacka, znajdująca się w gminie Rewal. Region ten znajduje się w propozycjach krajoznawczych, jako Wybrzeże Rewalskie. Do najogromniejszych atrakcji miejscowości należy piaszczysta plaża, wysoki klif w jednej z zatok, jak również latarnia morska.

Read more ›

Z jakich powodów warto wybrać się w Bory Tucholskie?

Tajemnica zdumiewającej w skali kraju czystości, jaką charakteryzują się Bory Tucholskie tkwi w ich lokalizacji. Region tucholskich lasów oddalony jest od dużych miast i zakładów przemysłowych, co czyni z niego perfekcyjne miejsce na odpoczynek 2014. Środowisko naturalne nie zostało tu zdegradowane, a rzadkie gatunki roślin i porostów miały przychylne warunki do rozwoju.

Read more ›