Categories

Archive

Roztocze – cudowne obszary na rodzinne wczasy

Roztocze to rejon znajdujący się na pograniczu Polski i Ukrainy i wyróżniający się nadzwyczaj urozmaiconą rzeźbą terenu. Fantastycznie współgrają tu ze sobą łagodne wzniesienia, bajkowe parowy i jary, barwne rzeki i bukowo – jodłowe lasy. Wśród cudnego pejzażu znakomicie prezentują się zabytki będące pamiątką po mieszkających tu niegdyś przedstawicielach rozmaitych kultur.

Read more ›

Categories

Z jakich powodów warto wybrać się w Bory Tucholskie?

Tajemnica fenomenalnej w skali kraju czystości, jaką cechują się Bory Tucholskie tkwi w ich lokalizacji. Obszar tucholskich lasów oddalony jest od potężnych miast i zakładów przemysłowych, co czyni z niego znakomite miejsce na wypoczynek 2014. Środowisko naturalne nie zostało tu zdegradowane, a unikatowe gatunki roślin i porostów miały korzystne warunki do rozwoju.

Read more ›

Jak zagwarantować bezpieczeństwo w toku górskich wypraw?

Wielkimi krokami zbliża się do nas najbardziej pora roku, którą z pewnością jest zima. Jest to okres w trakcie roku, jaki posiada duże grono sympatyków, ze względu na interesujące sposobności górzystych wypraw po zaśnieżonych szlakach. Tego rodzaju wędrówki to pasja stosunkowo pokaźnej części obywateli Polski. Oddychanie rześkim górskim powietrzem oraz przemierzanie kolejnych kilometrów obranej trasy to z pewnością niezmiernie przyjemne doświadczenie, które potrafi uzależniać. Read more ›

Categories

Kierunek na wakacje nad pięknym morzem 2014 – Pobierowo

Pobierowo to niewielki kurort nadmorski. W przeszłości turyści przybywający do Pobierowa, mogli korzystać głównie z niewielkich drewnianych domków letniskowych. W dzisiejszych czasach czekają na nich większe i bardziej wygodne obiekty, przygotowane już na wczasy 2014. Niezależnie od rozbudowy, Pobierowo do tej pory utrzymuje przytulny powab i z pewnością warto go polecić osobom, które cenią sobie aktywny odpoczynek w spokojnej atmosferze.

Read more ›

Categories