Tatry na wakacje

zakopane

Źródło: www.morguefile.com

Nasza ojczyzna jest ślicznym krajem. Nie uważają tak wyłącznie jej dumni obywatele, ale obiektywni goście z zagranicy (do choćby popularnej od jakiegoś czasu Białki co patrząc na zdjęcia choćby tutaj: nie zaskakuje). My, Polacy, mamy kilka klejnotów. Jednym ze skarbów narodowych są zapierające dech w piersiach Tatry.

Tatry to cudowne miejsce na spędzenie wolnego czasu. Za mało tu miejsca, by wypisać wszystkie rzeczy, jakie czekają na przyjezdnych w Tatrach. Coś w sam raz dla siebie mają tu fani wspinaczki wysokogórskiej – szczególnie fajnym do zdobywania szczytem są Rysy, najwyższa góra Polski. Fani ekstremalnych przeżyć bez wątpienia polubią najbardziej niebezpieczny szlak w kraju – trasę na Orlą Perć. Wielbicielom delikatnego wypoczynku z pewnością spodoba się perspektywa wolnych spacerów Krupówkami oraz oglądania zjawiskowych koncertów miejscowych grajków. Należy również spróbować pysznych specjałów kuchni góralskiej i zakupić przytulne kamizelki z oryginalnej wełny.

Jeśli kochasz ekskluzywne warunki hotelowe, na pewno zainteresują cię niedrogie apartamenty w Zakopanem, oferowane przez znane hotele. Gdy do Google wkleisz hasło „apartamenty w Zakopanem”, zobaczysz najnowsze dane na ich temat – adresy hoteli, koszty pobytu oraz dane rezerwacyjne.

O ile nie pasuje ci głośna atmosfera Zakopanego i zamierzasz wypocząć w miejscowości ciekawej, lecz dużo zaciszniejszej, celem wyprawy powinna być Białka Tatrzańska. Ta zaciszna górska wieś ma dużo interesujących atrakcji. Miłośnicy dawnych budowli znajdą tu śliczny kościółek św. Szymona i Judy, skonstruowany ponad trzy wieki temu. Fani szusowania będą się cudownie bawić w jednym z kilku większych ośrodków narciarskich, które oferują czynne wyciągi. Osoby, które preferują inne aktywności, znajdą tu dobre miejsca na długie spływy kajakowe.

Masz zamiar pogłębić swoją wiedzę na ten temat? Namawiamy więc do przelogowania się do kolejnej strony. Tam oczekuje na Ciebie dzisiejszy wpis (http://www.spijtanio.eu/noclegi-piotrkow-trybunalski).

Dla odwiedzających oferowany jest cudowny basen z wodą termalną. I wszystko to niedaleko – Białka Tatrzańska znajduje się tylko dwadzieścia jeden km od Zakopanego!

Źródło: Eholiday.pl

Comments are closed.