Categories

Archive

Tatry – sprawdzony patent na niezapomniane wakacje

Nie uważasz, że polskie Tatry są nieco przereklamowane? Zatem myślimy podobnie – nieustannie kocham Tatry – nasze, choć słowackie także są fajne. I choć włoskie Alpy pewnie są nieco bardziej magiczne, to tak czy siak chętnie odwiedzam Tatry. Jednak nie preferuję wyłącznie spacerów po górach. Lubię również baseny termalne. W ciągu ostatnich lat powstało w Polsce dużo basenów termalnych. Zapewne dlatego, że Unia chętnie daje dotacje… To raczej dobrze.

Read more ›

Categories

Atrakcje Bukowiny Tatrzańskiej

Znajdująca się na Skalnym Podhalu, na wysokości 967 – 1000 m n. p. m. Bukowina Tatrzańska, to rewelacyjne miejsce do podziwiania uroku Tatr – nic, zatem dziwnego, że co roku coraz więcej osób decyduje się by spędzić tu wakacje a Bukowina Tatrzańska pretenduje do najbardziej znanego miejsca na wypoczynek 2014, ferie i wakacje.

Read more ›

Co warto odwiedzić w czasie wycieczki w Tatry? W Które miejsca trzeba koniecznie trafić ?

Każdy chociaż raz w życiu musi udać się w Tatry, gdyż to wyjątkowe miejsce. Dopiero w takiej scenerii można rzeczywiście poczuć prawdziwy odpoczynek, a któż by nie chciał pojechać na urlop, aby faktycznie wypocząć. Jak wiadomo czasami jest to niemożliwe, bo coś przeszkadza. W Tatrach mamy pewność, iż tak nie będzie. Aby jednak dobrze zaplanować tego typu wyjazd trzeba pamiętać o podstawowych atrakcjach.

Read more ›

Categories

Za stolicą Podhala nie usycha się z tęsknoty… dopóty się stąd nie odjedzie

Zima, sezon wiosenny, lato, sezon jesienny – każda pora roku w Nowym Targu i okolicach ma niepowtarzalny charakter, każda jest urokliwa i każda ujmuje innymi rozrywkami. W samym mieście nie brakuje niespodzianek architektonicznych z przeróżnych dziedzin życia. Hotel Nowy Targ, dobrze umiejscowiony, uraczy gości smaczną góralską kuchnią i góralską życzliwością.

Read more ›

Categories

Wczasy w Małopolsce – Kraków i Zakopane zachęcają

Dla turystów szukających wrażeń oraz kolejnych miejsc do zwiedzenia organizatorzy wycieczek wciąż poszukują nowych rozwiązań. Kraków zaprasza wszystkich zafascynowanych polskimi legendami czy zainteresowanych historią Polski. Rewelacyjne oraz szczególnie interesujące szlaki dopracowane przez doświadczonych przewodników imponują podróżującym swoją złożonością. Zwiedzanie Krakowa jeszcze nigdy nie było tak przyjemne, natomiast baza noclegowo-gastronomiczna tak rozbudowana.

Read more ›

Categories