Categories

Archive

Wakacje w górach to wspaniały pomysł, należy jedynie znaleźć dobre kwatery

Dobry odpoczynek to najlepsza nagroda za zaangażowanie zawodowe. Potrzeba odpowiednio przemyśleć miejsce, gdzie się wyjedzie, by wypocząć faktycznie porządnie i być w pełni zadowolonym. Dziś ludzie równie chętnie wyjeżdżają w góry, jak również nad morze. Znacznym powodzeniem cieszą się Tatry.

Read more ›

Categories

Rodzinne wakacje w Tatrach

Tatry są najwyższymi polskimi górami. Na tle Karpat, których są częścią, wyróżniają się cechami typowo alpejskimi, co przejawia się piętrowym układem zbiorowisk roślinnych.Przeciętna wysokość tatrzańskich szczytów to ok. 2300 m, rozciągłość pasmaw linii prostej – ok. 53 km, natomiast szerokość sięga trzydziestu kilometrów czyniąc z nich miejsce ochoczo wybierane na wypoczynek dwa tysiące czternaście.

Read more ›

Categories

Za stolicą Podhala nie usycha się z tęsknoty… dopóty się stąd nie odjedzie

Zimowa pora roku, sezon wiosenny, sezon letni, jesień – każda pora roku w stolicy Podhala i okolicach jest inna, każda jest przepiękna i każda nęci innymi urozmaiceniami. W stolicy Podhala nie brakuje wabików konstukcyjno-budowlanych z różnorodnych dziedzin życia. Hotel Nowy Targ, dobrze umiejscowiony, przyjmie gości smaczną góralską kuchnią i góralską życzliwością.

Read more ›

Categories

Co sprawia, że tak mocno uwielbiamy góry?

Wypoczynek to niemal nasz obywatelski obowiązek. Szczególnie ten poza swoim miastem. W końcu należy wspierać finansowo polski przemysł turystyczny! Oczywiście to znaczna przesada, bo w końcu nikt nie nakazuje nam odpoczywać, ale z pewnością nikt kto chciałby żyć radośnie i długo, nie powinien odmówić sobie zbyt często wypoczynku. To chyba oczywiste?

Read more ›

Categories