Categories

Archive

Co sprawia, że tak mocno uwielbiamy góry?

Wypoczynek to niemalże nasz obowiązek. Zwłaszcza ten poza miastem. Przecież należy wspierać polski przemysł turystyczny! Oczywiście to dużą przesada, bo przecież nikt nie nakazuje wypoczywać, lecz z pewnością nikt kto pragnie żyć radośnie i jak najdłużej, nie może odmówić sobie zbyt często wypoczynku. To chyba oczywiste?

Read more ›

Categories

Za stolicą Podhala nie usycha się z tęsknoty… dopóty się stąd nie odjedzie

Zimowa pora roku, wiosna, sezon letni, jesienna pora roku – każda pora roku w stolicy Podhala i okolicach ma niepowtarzalny charakter, każda jest urokliwa i każda ujmuje innymi urozmaiceniami. W samym mieście nie brakuje wabików architektonicznych z różnych obszarów życia. Hotel Nowy Targ, dobrze zlokalizowany, uraczy gości tradycyjną góralską kuchnią i góralską gościnnością.

Read more ›

Categories

W jaki sposób spędzić sympatycznie weekend w Tatrach?

Pragnę podpowiedzieć ludziom pragnącym spędzić weekend w polskiej części Tatr, co w tak naprawdę mogą interesującego zrobić. Wychodzę z założenia, że główną zaletą Tatr jest najzwyczajniej w świecie niesamowita przyroda, ale nie można powiedzieć, iż warto tylko chodzić po górskich trasach. Zwłaszcza, że na nieszczęście nie w każdym przypadku pogoda dopisuje. Poza tym, rozrywki o których za chwilę wspomnę są naprawdę bardzo przyjemne. A więc jeżeli chciałbyś przekonać się, w jaki sposób miło spędzić czas, gorąco zapraszam do wnikliwej lektury artykułu.

Read more ›

Categories

Tatry na wakacje

Polska jest wspaniałym krajem. Nie mówią tak wyłącznie jej dumni mieszkańcy, ale obiektywni goście z zagranicy (do przykładowo popularnej ostatnio Białki co patrząc na zdjęcia choćby tutaj: http://www.eholiday.pl/noclegi-bialka_tatrzanska-1393.html nie dziwi). My, obywatele Polski, posiadamy kilka klejnotów. Jednym ze skarbów narodowych są widowiskowe Tatry.

Read more ›

Categories