Technologia hydrografiki jako nowoczesna technologia nakładania form

Hydrografiką oznaczamy procedurę naniesienia obrazu na przeróżnego typu obszary. Może to być plastik, ceramika, drzewo, lub szkło. Dzięki owej metodzie jest możliwość przekazać obraz na nawierzchnie płaskie, także te o nieregularnym konturze.

Sam proces nie jest prostym zanurzaniem modułu w wodzie, potrzebuje wiedzy i doświadczenia. Naniesiony na powierzchnię druk wodny jest przykrywany lakierem, dzięki czemu powłoka jest niebywale odporna na wysoką temperaturę i okoliczności atmosferyczne. Hydrografika, to nowoczesna technika nanoszenia form na elementy trójwymiarowe przy wykorzystaniu wody. Na jej przestrzeni kładzie się szablon a później zanurza fragment po czym zachodzi trwałe połączenie grafiki z obiektem. Elementy sporządzone tą metodą zachowują własności lakieru samochodowego, co czyni je wytrzymałymi na zarysowania.

Jeśli prezentowany na tej stronie wpis jest dla Ciebie interesujący, kliknij tu, gdyż naprawdę warto zobaczyć tu (http://www.kartkownia-zaproszenia.pl/kategoria/zaproszenia-slubne/) także inny tego typu tekst!

Hydrografika to współczesna metoda dekoracji do praktykowania której konieczne są właściwe narzędzia. Wanna do hydrografiki, folia, aktywator, również szczególna przemysłowa zmywarka, to niezbędne rzeczy do praktykowania owej grafiki. Jednym z wyjątkowo istotnych kroków, którego nie można odrzucić, jest odtłuszczanie powierzchni i jej zmatowienie. Co więcej, należy pomalować ją bazą, a po nałożeniu szablonu nałożyć bezbarwny lakier, jaki konserwuje naniesiony transferowy druk wodny i osłoni go przed zniszczeniem. Hydrografika ma zastosowanie w wielu sferach.

druk wodny

Autor: The Peoples Prodigy: BOYCOTT 'The Weight of Blood’
Źródło: http://www.flickr.com

Druk wodny doskonale dekoruje wszelki typ powierzchni. Świetnie nada się do ozdoby różnych dodatków w domu, oraz samochodów. Na więcej na temat tego czym jest hydrografika.

Dostępne są nawet najbardziej dziwaczne desenie, wybór zależy od prywatnych wymogów. Hydrografika nader trwale i profesjonalnie wykonana zapewnia bezkonkurencyjną jakość. Strategia ta jest zazwyczaj używana do części samochodowych, motocyklowych a również gniazdka elektryczne, okucia meblowe, kaloryfery, maski spawalnicze, kaski, listwy wykończeniowe, oraz wiele innych. Powierzchnia może być pełna połysku, lub matowa w zależności od wyborów. Lakierowanie i szlifowanie składników przy zastosowaniu najwyższej jakości past, zapewnia wysoką jakość

.

Comments are closed.