To jest opłacalne – zarezerwuj nocleg przed wyjazdem

Władysławowo - plaża

Autor: By dijey bobo
Źródło: http://www.flickr.com

Sezon urlopowy idzie do nas ogromnymi krokami. Pomimo to, że mamy dopiero polowe lutego, w pensjonatach i położonych nad morzem hotelach rozpoczynają się już walki o rezerwację na wakacje. Ci z nas, którzy są bardziej przezorni wykupili sobie rezerwację jeszcze przed sylwestrem wybierając z wielu ogłoszeń np. . Wtedy ceny wyjazdów są najniższe.

Rezerwowanie pokoi i wycieczek z takim dużym wyprzedzeniem przyszło do Polski kilkanaście lat temu z europy zachodniej. Ogromnie popularne wtedy last minute, czyli wycieczki na szybko, po zredukowanych nawet o 35 % cenach było w tamtych czasach najlepiej sprzedawanym typem wyjazdów wakacyjnych. Jednakże last minute nie jest dla każdego, w końcu nie każdy może pozwolić sobie na wzięcie urlopu z dnia na dzień. Z tego powodu też z wycieczek na ostatnią chwilę korzystali przede wszystkim młodzi ludzie, którzy nie byli związani obowiązkami oczekującymi na nich w domu lub w pracy. Z tego powodu też biura podróży wprowadziły do swojej oferty możliwość rezerwacji noclegów i wyjazdów z dużym wyprzedzeniem, co nazwano first minute. Jak można było się spodziewać, oferta ta idealnie trafiła w gusta ludzi w wieku powyżej 35 lat, o ugruntowanej pozycji zawodowej, którzy muszą zaplanować swoje urlopy z minimalnie ośmiomiesięcznym wyprzedzeniem.

Przytoczę w tym miejscu konkretny przykład oferty first minute.

Istotne jest to, że informacje, które ma ta strona, Cię urzekły. Wejdź zatem na odnośnik i przeczytaj przykłady opisywane wątki.

Jeśli już dziś wykupi się noclegi w Jastarni, standardowe biuro podróży da nam zniżkę o około trzydzieści procent. Poza tym, dostaniemy również promocję na usługi dodatkowe w hotelu, tego typu jak na przykład uzupełniany barek albo darmowy dostęp na basem.

Taka oferta jest dla nas dostępna jedynie przez bardzo krótki czas. W zasadzie wszystkie biura podróży chcą promować takie rezerwacje, bo zazwyczaj lepiej mieć pieniądze na koncie z wyprzedzeniem i sprzedane noclegi Ustka na przykład świetnie radzi sobie z takimi wcześniejszymi rezerwacjami. Spora reklama spowodowała, że wczasowicze wręcz zabijają się o jak najszybsze zarezerwowanie sobie noclegu – dzięki temu są pewni, że zastaną miejsce w swoim ulubionym hotelu. Ja z tego miejsca mogę bez najmniejszych oporów polecić właśnie rezerwację first minute – jeśli jesteś pewien terminu swego urlopu, zawsze możesz zaoszczędzić kilka złotych.

Źródło: Eholiday.pl

Comments are closed.