Categories

Archive

Promocyjne ofert na wyjazdy do Bułgarii

Bułgaria to dla Polaków idealne miejsce na wczasy, gdyż wbrew pozorom nie jest to kraj bardzo daleko położony od naszego kraju, a ceny są faktycznie przystępne. Jednak istotną rolę w trakcie podjęcia decyzji o urlopie w tym kraju odgrywa właściwe przygotowanie się do tego rodzaju wyjazdu. Przede wszystkim istnieje możliwość już wcześniej zaplanować sobie środek transportu, ale także hotel gdzie będzie się mieszkać, ponieważ przed sezonem letnim ceny są zdecydowanie niższe i to daje możliwość za naprawdę małą kwotę wynająć tego rodzaju kwatery.

Read more ›

Categories

Lotnisko we Wrocławiu – jak tam trafić?

Każdego dnia, a zwłaszcza w sezonie letnim, pełno osób udaje się do miasta Wrocław z zamiarem podjęcia podróży w przestworzach. Bowiem lotnisko w tym miejscu ma dużą sieć międzynarodowych połączeń, najpokaźniejszą na tym obszarze. Z tego powodu tez dużo osób z sąsiednich mieścin przybywa tutaj, aby odbyć dalszą podróż. Jednak jaki środek komunikacji obrać aby droga była dla nas najbardziej wygodna?

Read more ›

Categories

Kraków, fantastyczne miejsce na spędzenie długiego weekendu.

Kraków uchodzi za jedno z najpiękniejszych miast nad Wisłą. Jego rozliczne zabytki i niepowtarzalna historia powodują, że miasto jest nadzwyczajnie atrakcyjne turystycznie. Jest najczęściej zwiedzanym polskim miastem, rocznie przyjeżdża go odwiedzić 7 do 8 mln turystów. Liczba jest okazała, a mnóstwo odwiedzających nie może się mylić. A zatem co powinniśmy obejrzeć?

Read more ›

Categories

Samolot – Samolot – bezpieczny sposób podróżowania

Po wypadku z 10.04 2010 roku Polacy mogą imaginować sobie, że lot samolotem jest czymś ryzykownym. Spoglądając na statystyki, jest totalnie na opak. Lot jest sporo bezpieczniejszy niż na przykład jazda na czterech kółkach. Katastrofy samolotowe, w których śmierć ponoszą mieszkańcy Polski, zdarzają się nieczęsto, a co roku na szosach ponoszą śmierć tysiące pasażerów.

Read more ›

Categories