Categories

Archive

Samolot – Samolot – bezpieczny sposób podróżowania

Po katastrofie z 10.04 2010 roku mieszkańcy Polski mogą imaginować sobie, że lot samolotem jest czymś ryzykownym. Zerkając na statystyki, jest całkowicie na opak. Lot jest o wiele pewniejszy niż na przykład podróż autem. Tragedie samolotowe, w których śmierć ponoszą Polacy, zdarzają się rzadko, a każdego roku na autostradach ponoszą śmierć setki podróżnych.

Read more ›

Categories

Jeżeli chcesz pracować w Holandii, musisz znaleźć firmę, która zapewni ci dogodny transport

Z chwilą wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, przed mieszkańcami naszego państwa stanęły zupełnie nowe możliwości zawodowe. Na tę chwilę każdy ma możliwość szukać atrakcyjnej posady za granicą oraz ułożyć sobie życie w całkowicie nowym miejscu. Także w Holandii z sukcesem można poszukiwać zajęcia dla siebie.

Read more ›

Categories

Jak będzie lepiej organizować swój wakacyjny wyjazd, z biurem podróży czy samodzielnie.

Wakacje to czas letniego odpoczynku i relaksu. Dzieci w tym okresie nie chodzą do szkoły, a i osoby dorosłe bardzo chętnie szukają okazji na to, żeby odetchnąć po całym roku ciężkiej pracy. Z tego też powodu w czasie lipca i sierpnia większość osób planuje jakiś wakacyjny wyjazd, czy to w naszym kraju czy udając się gdzieś za granicę.

Read more ›

Categories