Categories

Archive

Gdzie na wczasy? – ten artykuł pomoże Ci wybrać odpowiednią ofertę

Aruba to mała, jedna z wysp archipelagu Małych Antyli. Urlopowiczów przyciągają w to miejsce przede wszystkim przepiękne piaszczyste wybrzeża, krystalicznie czysta woda oraz sielankowa atmosfera sprzyjająca wypoczynkowi. Wyspa ta nierzadko określana jest mianem “One Happy Island”. Nocą Aruba oferuje różne atrakcje: koncerty, dyskoteki, kafejki, jednak najbardziej popularne są kasyna.

Read more ›

Categories

Last minute Peru, egzotyczne wyjazdy

Peru to nie tylko kolebka jednej z najstarszych kultur na świecie, lecz także jedno z najpiękniejszych lokalizacji na Ziemi. Peru zachwyca na każdym kroku. Przyroda jest niemożliwie różnorodna, mieszkają w tym miejscu delfiny, lwy morskie, jaguary, alpaki. Stolica kraju Lima, to miasto przeciwieństw. Z jednej strony wypatrzymy w nim stare kolonialne centrum, również współczesną dzielnicę, a z drugiej, ciągnące się kilometrami wzdłuż brzegów Oceanu Spokojnego slumsy. Wybierając takie egzotyczne wyprawy, warto nie ulegać początkowemu wrażeniu i spróbować poznać bliżej stolicę Peru, gdyż z pewnością ma ona swój niespotykany urok i proponuje niemało ciekawych doznać.

Read more ›

Categories

Przyszykuj się na wycieczkę na górskie szlaki, wybierając wysokiej klasy ekwipunek. To bardzo ważne!

Wycieczki w góry i wspinaczka po malowniczych trasach radują się wśród Polaków rosnącym zainteresowaniem. Wizyta w górach gwarantuje wiele atrakcji, gdyż można upajać się świeżutkim powietrzem, podziwiać cudowne widoki, a czasami także upajać się spokojem, jeżeli natrafi się na mało uczęszczane szlaki. Do każdej wycieczki warto się jednakże właściwie przyszykować, by czuć się komfortowo, jak również być w czasie wyprawy bezpiecznym.

Read more ›

Categories