Categories

Archive

Plecak: niezbędne wyposażenie każdego turysty , który uda się na górski szlak

Wśród górskich akcesoriów plecak jest jednym z bardziej istotnych. Wyprawy w góry to oczywiście konieczność wzięcia ze sobą nie tylko plecaka, ale w przeważającej liczbie przypadków także różnego rodzaju akcesoriów, które są potrzebne przy biwaku w górach. Jakiego rodzaju akcesoria są nam przydatne poza plecakiem? W jaki sposób kupować plecak? Read more ›

Categories

Gdzie na wczasy? – ten artykuł pomoże Ci wybrać odpowiednią ofertę

Aruba to niewielka, jedna z wysp archipelagu Małych Antyli. Obieżyświatów przyciągają tutaj przede wszystkim śliczne piaszczyste wybrzeża, krystalicznie czysta woda a także sielankowa atmosfera sprzyjająca wypoczynkowi. Wysepka owa częstokroć określana jest mianem “One Happy Island”. Po zachodzie słońca Aruba oferuje przeróżne atrakcje: występy, dyskoteki, kafeterie, jednakże bardzo modne są kasyna.

Read more ›

Categories

Przyszykuj się na wycieczkę na górskie szlaki, wybierając wysokiej klasy ekwipunek. To bardzo ważne!

Wycieczki w góry i wspinaczki po malowniczych szlakach radują się pośród naszych rodaków rosnącym zainteresowaniem. Wizyta w górach zapewnia moc atrakcji, ponieważ można nacieszyć się świeżutkim powietrzem, podziwiać wspaniałe widoki, a czasem nawet upajać się spokojem, jeżeli trafi się na mniej uczęszczane szlaki. Do każdej wycieczki należy się jednak odpowiednio przyszykować, aby czuć się wygodnie, jak też być podczas wyprawy bezpiecznym.

Read more ›

Categories