Categories

Archive

Przyszykuj się na wycieczkę na górskie szlaki, wybierając wysokiej klasy ekwipunek. To bardzo ważne!

Wycieczki w góry i wspinaczka po pięknych trasach cieszą się wśród Polaków rosnącym powodzeniem. Wizyta w górach zapewnia moc atrakcji, ponieważ można nacieszyć się świeżutkim powietrzem, kontemplować cudowne widoki, a czasami także upajać się spokojem, jeśli natrafi się na mniej oblegane szlaki. Do każdej wyprawy należy się jednak odpowiednio przyszykować, by poczuć się wygodnie, jak też być w czasie wyprawy bezpiecznym.

Read more ›

Categories

Last minute Peru, egzotyczne wyjazdy

Peru to nie jedynie kolebka jednej z najstarszych cywilizacji na świecie, ale też jedno z najpiękniejszych miejsc na Ziemi. Peru zachwyca na każdym kroku. Natura jest nieprawdopodobnie rozmaita, przebywają w tym miejscu delfiny, lwy morskie, jaguary, alpaki. Stolica państwa Lima, to miasto przeciwieństw. Z jednej strony znajdziemy w nim stare kolonialne centrum, również współczesną dzielnicę, a z drugiej, przyciągające się kilometrami w pobliżu wybrzeży Oceanu Spokojnego slumsy. Wybierając takie egzotyczne wyprawy, warto nie ulegać pierwszemu wrażeniu i podjąć próbę zapoznać bliżej metropolię Peru, albowiem z pewnością ma ona własny niespotykany czar i proponuje wiele ciekawych przeżyć.

Read more ›

Categories

Gdzie na wczasy? – ten artykuł pomoże Ci wybrać odpowiednią ofertę

Aruba to mała, jedna z wysp archipelagu Małych Antyli. Urlopowiczów przyciągają w to miejsce przede wszystkim przepiękne piaszczyste wybrzeża, krystalicznie czysta woda oraz sielankowa atmosfera sprzyjająca wypoczynkowi. Wyspa ta nierzadko określana jest mianem “One Happy Island”. Nocą Aruba oferuje różne atrakcje: koncerty, dyskoteki, kafejki, jednak najbardziej popularne są kasyna.

Read more ›

Categories