Categories

Archive

Gdzie na wczasy? – ten artykuł pomoże Ci wybrać odpowiednią ofertę

Aruba to mała, jedna spośród wysp archipelagu Małych Antyli. Obieżyświatów przyciągają w to miejsce głównie piękne piaszczyste wybrzeża, krystalicznie czysta woda jak też beztroska atmosfera sprzyjająca odpoczynkowi. Wyspa owa częstokroć określana jest mianem “One Happy Island”. Nocą Aruba oferuje różnorodne atrakcje: przedstawienia, dyskoteki, kafejki, jednakże bardzo popularne są kasyna.

Read more ›

Categories

Plecak: niezbędne wyposażenie każdego turysty , który uda się na górski szlak

Wśród przeznaczonych do górskich wędrówek akcesoriów plecak jest jednym naprawdę ważnych. Wędrówki po górskich szlakach to z całą pewnością obowiązek posiadania nie tylko plecaka, ale w przeważającej liczbie przypadków również rozmaitych akcesoriów, które są potrzebne przy biwaku na górskim szlaku. Jakie akcesoria są nam niezbędne poza plecakiem? W jaki sposób wybierać plecak? Read more ›

Categories

Last minute Peru, egzotyczne wyjazdy

Peru to nie tylko kolebka jednej z najstarszych kultur na świecie, ale również jedno z najpiękniejszych miejsc na Ziemi. Peru zachwyca na każdym kroku. Przyroda jest nieprawdopodobnie rozmaita, mieszkają tu delfiny, lwy morskie, jaguary, alpaki. Metropolia kraju Lima, to miasto kontrastów. Z jednej strony znajdziemy w nim stare kolonialne centrum, oraz nowoczesną dzielnicę, a z drugiej, przyciągające się kilometrami wzdłuż brzegów Oceanu Spokojnego slumsy. Wybierając takie egzotyczne wyprawy, warto nie ulegać początkowemu wrażeniu i podjąć próbę rozpoznać bliżej metropolię Peru, albowiem z pewnością ma ona swój niezwykły czar i oferuje mnóstwo interesujących przeżyć.

Read more ›

Categories