Categories

Archive

Przyszykuj się na wycieczkę na górskie szlaki, wybierając wysokiej klasy ekwipunek. To bardzo ważne!

Wycieczki w góry i wspinaczki po malowniczych szlakach radują się pośród naszych rodaków rosnącym zainteresowaniem. Wizyta w górach zapewnia moc atrakcji, ponieważ można nacieszyć się świeżutkim powietrzem, podziwiać wspaniałe widoki, a czasem nawet upajać się spokojem, jeżeli trafi się na mniej uczęszczane szlaki. Do każdej wycieczki należy się jednak odpowiednio przyszykować, aby czuć się wygodnie, jak też być podczas wyprawy bezpiecznym.

Read more ›

Categories

Gdzie na wczasy? – ten artykuł pomoże Ci wybrać odpowiednią ofertę

Aruba to mała, jedna spośród wysp archipelagu Małych Antyli. Obieżyświatów przyciągają w to miejsce głównie piękne piaszczyste wybrzeża, krystalicznie czysta woda jak też beztroska atmosfera sprzyjająca odpoczynkowi. Wyspa owa częstokroć określana jest mianem “One Happy Island”. Nocą Aruba oferuje różnorodne atrakcje: przedstawienia, dyskoteki, kafejki, jednakże bardzo popularne są kasyna.

Read more ›

Categories

Plecak: niezbędne wyposażenie każdego turysty , który uda się na górski szlak

Wśród przeznaczonych do górskich wędrówek akcesoriów plecak jest jednym naprawdę ważnych. Wędrówki po górskich szlakach to z całą pewnością obowiązek posiadania nie tylko plecaka, ale w przeważającej liczbie przypadków również rozmaitych akcesoriów, które są potrzebne przy biwaku na górskim szlaku. Jakie akcesoria są nam niezbędne poza plecakiem? W jaki sposób wybierać plecak? Read more ›

Categories

Last minute Peru, egzotyczne wyjazdy

Peru to nie tylko kolebka jednej z najstarszych kultur na świecie, ale również jedno z najpiękniejszych miejsc na Ziemi. Peru zachwyca na każdym kroku. Przyroda jest nieprawdopodobnie rozmaita, mieszkają tu delfiny, lwy morskie, jaguary, alpaki. Metropolia kraju Lima, to miasto kontrastów. Z jednej strony znajdziemy w nim stare kolonialne centrum, oraz nowoczesną dzielnicę, a z drugiej, przyciągające się kilometrami wzdłuż brzegów Oceanu Spokojnego slumsy. Wybierając takie egzotyczne wyprawy, warto nie ulegać początkowemu wrażeniu i podjąć próbę rozpoznać bliżej metropolię Peru, albowiem z pewnością ma ona swój niezwykły czar i oferuje mnóstwo interesujących przeżyć.

Read more ›

Categories