Categories

Archive

Last minute Peru, egzotyczne wyjazdy

Peru to nie jedynie kolebka jednej z najstarszych cywilizacji na świecie, ale także jedno z najpiękniejszych lokalizacji na Ziemi. Peru zachwyca w każdym calu. Przyroda jest nieprawdopodobnie różnorodna, przebywają tu delfiny, lwy morskie, jaguary, alpaki. Stolica państwa Lima, to miasto kontrastów. Z jednej strony wyszukamy w nim stare kolonialne centrum, również współczesną dzielnicę, a z drugiej, przyciągające się kilometrami wzdłuż brzegów Oceanu Spokojnego slumsy. Wybierając takie egzotyczne wyprawy, warto nie ulegać początkowemu wrażeniu i spróbować rozpoznać bliżej metropolię Peru, albowiem z pewnością ma ona własny niepowtarzalny urok i oferuje niemało ciekawych doznać.

Read more ›

Categories

Plecak: niezbędne wyposażenie każdego turysty , który uda się na górski szlak

Wśród górskich akcesoriów plecak jest jednym z bardziej istotnych. Wyprawy w góry to oczywiście konieczność wzięcia ze sobą nie tylko plecaka, ale w przeważającej liczbie przypadków także różnego rodzaju akcesoriów, które są potrzebne przy biwaku w górach. Jakiego rodzaju akcesoria są nam przydatne poza plecakiem? W jaki sposób kupować plecak? Read more ›

Categories

Gdzie na wczasy? – ten artykuł pomoże Ci wybrać odpowiednią ofertę

Aruba to niewielka, jedna z wysp archipelagu Małych Antyli. Obieżyświatów przyciągają tutaj przede wszystkim śliczne piaszczyste wybrzeża, krystalicznie czysta woda a także sielankowa atmosfera sprzyjająca wypoczynkowi. Wysepka owa częstokroć określana jest mianem “One Happy Island”. Po zachodzie słońca Aruba oferuje przeróżne atrakcje: występy, dyskoteki, kafeterie, jednakże bardzo modne są kasyna.

Read more ›

Categories