Turystyczne atrakcje w Warszawie

Ostatnio pojechałam do Warszawy. Firma wysłała mnie na dwudniowe szkolenie. Bardzo się ucieszyłam, ponieważ już od dawna chciałam zwiedzić stolicę naszego państwa. Wprawdzie sporą część czasu w ciągu tych dwóch dni spędziłam na szkoleniu.

warszawa wilanów

Autor: Artur Malinowski
Źródło: http://www.flickr.com
Po nim czas czas mogłam poświęcić szczęśliwie na atrakcje turystyczne. Nie zapomniałam o wspaniałych Łazienkach czy Starym Mieście. Szczególnie spodobał mi się Pałac w Wilanowie. Na nieszczęście nie zdążyłam zwiedzić pobliskiego ogrodu botanicznego i parku. Mnie, wielbicielce spacerów na łonie natury uczyniło to małą przykrość. Niestety, ale ten wyjazd trwał za krótko.

wilanow

Autor: Dennis Jarvis
Źródło: http://www.flickr.com

Jednak nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Wymyśliłam już plan na urlop. W całości poświęcę go na odwiedzenie warszawskiej dzielnicy – Wilanowa. Już poczyniłam przygotowania. Kiedy tylko wróciłam do siebie, wpisałam w google sformułowanie rezydencja wilanów. Zobaczyłam, iż ofert jest całkiem sporo. Mam w czym wybierać. Stwierdziłam, że rozwiązanie noclegi Warszawa Wilanów jest pełne zalet – ciekawa lokalizacja i spokojna dzielnica.

Jeśli ta tematyka Cię absorbuje, to kliknij tu, ponieważ bardzo pokrewne treści prezentuje właśnie ten artykuł (http://hotelikwarmia.pl/kontakt.html). On też jest wart uwagi.

Jak dla mnie, prawdziwa bomba.

Comments are closed.