Udogodnienia w hotelach. W jaki sposób uatrakcyjnić konferencję lub własny pobyt?

Od pewnego momentu hotele są postrzegane jako kluczowe miejsca do organizacji konferencji, imprez integracyjnych, wyjazdów integracyjnych i wielu innych wypadów tego rodzaju, wspięły się na wyższy poziom świadczenia usług. Często pojawia się w nich kompleks spa, można skorzystać z basenu i na przykład- uroczej konsumpcji w winiarni.

Dzięki tym zmianom hotele, które wiele lat temu świeciły pustkami czy nawet podupadały, są teraz ładne i zmodernizowane. Sale zostały odmienione, obsługa spełnia wszystkie oczekiwania, catering stał się bardziej wyszukany i elastyczny w stosunku do potrzeb gości biznesowych.

widok na zamek w Poznaniu
Autor: Kaja Kozłowska
Źródło: http://www.flickr.com

Hotele są wygodną bazą noclegową dla uczestników i jednostek odpowiedzialnych za organizację szkoleń lub zjazdów, ponieważ doskonale wpisały się w wymagania stawiane tego typu miejscom. Musi być tam sala w rodzaju auli albo mniejsze sale do kameralnych spotkań, koniecznie z możliwością korzystania z WiFi, rzutnikiemalbo tablicą dotykową, restauracja przygotowująca pyszny catering na miejscu, możliwość zaopatrzenia przerwy kawowej, a po całym dniu chill out w spa albo degustacja win. Dopóki organizatorzy wyjazdów czy szkoleń nie będą mieć innych pomysłów, dopóty hotele (coraltravel.pl/Bulgaria/Burgas/hotel/VICTORIA-PALACE/10401/40-2713-24FF.html) będą cieszyły się powodzeniem. A jeśli jednak nie hotele – tutaj – Poznań to miasto, które ma kilka ośrodków czy biurowców, które również mają solidne zaplecze konferencyjne. Zda tutaj egzamin też centrum konferencyjne.

W ogóle na Warmii jest spora różnorodność jeżeli chodzi o hotele Poznań nie jest jedynym miastem w sąsiedztwie, jaki liczy ich niemal pięćdziesiąt. W sąsiedztwie lasów i jezior jest ich całkiem sporo, ponieważ ich managerowie chcą zdobyć nie tylko klienta biznesowego, ale przede wszystkim tych klientów, którzy w rejony Warmii przyjechali turystycznie. Pokoje te czekają na turystów przez okrągły rok i często rezerwacji możemy dokonać drogą internetową.

Hotele w ostatnim czasie wprowadzają sporo udogodnień dla gości, np. nie wiążące się z żadnymi kosztami anulowanie rezerwacji pokoju albo przesunięcie nieco doby hotelowej lub godzin otwarcia bufetu. Zdarza się również, że hotele bezpłatnie serwują śniadanie do pokoju, niektóre hotele akceptują także pobyt gości ze zwierzakami.

Comments are closed.