Categories

Archive

Marzysz o egzotycznych przygodach? Wszystko przed tobą, biura podróży oferują coraz ciekawsze wyjazdy do odległych rejonów świata

Zagraniczne urlopy zapewniają doskonała sposobność, by poznać nieznaną kulturę, zapoznać się z przedstawicielami obcych narodowości, posmakować egzotycznych potraw i zobaczyć cudowne miejsca. Wśród naszych rodaków wzięciem cieszą się wycieczki do Europy, nasi rodacy z chęcią decydują się także na wakacje nad Morzem Śródziemnym, w Chorwacji bądź Turcji.

Read more ›

Categories

Triathlon sport dla mocnych

Obecnie mniema się, iż człowiek sukcesu powinien ćwiczyć jakikolwiek sport. Ma to być sposób na wykazanie że panujemy nad sytuacją we wszystkich możliwych aspektach życia. Naturalnie nie jest to jedyne wytłumaczenie takiej aktywności. Sport jest sprawą miłą, nastręcza wysiłku, ale w zamian zdobywamy po jakimś czasie lepszy nastrój.

Read more ›

Categories

Last minute Peru, egzotyczne wyjazdy

Peru to nie tylko kolebka jednej z najstarszych kultur na świecie, ale również jedno z najpiękniejszych miejsc na Ziemi. Peru zachwyca na każdym kroku. Przyroda jest nieprawdopodobnie rozmaita, mieszkają tu delfiny, lwy morskie, jaguary, alpaki. Metropolia kraju Lima, to miasto kontrastów. Z jednej strony znajdziemy w nim stare kolonialne centrum, oraz nowoczesną dzielnicę, a z drugiej, przyciągające się kilometrami wzdłuż brzegów Oceanu Spokojnego slumsy. Wybierając takie egzotyczne wyprawy, warto nie ulegać początkowemu wrażeniu i podjąć próbę rozpoznać bliżej metropolię Peru, albowiem z pewnością ma ona swój niezwykły czar i oferuje mnóstwo interesujących przeżyć.

Read more ›

Categories