Categories

Archive

Łeba – miejsce na modne wakacje

Pomimo faktu, że Łeba istnieje od trzynastego wieku, w swojej obecnej lokalizacji funkcjonuje od 1572 r.. Założyciele pierwotnej osady nie przewidzieli z pewnością, że będzie ona podtapiana przez sztormy i zasypywana przez ruchome wydmy. Obecne położenie jest idealne – miasteczko posiada przyjazny mikroklimat, dostęp do morza, a w najbliższej okolicy jedną z największych atrakcji przyrodniczych w naszym kraju – Słowiński Park Narodowy. Warto, więc zawczasu rezerwować noclegi. Łeba, albowiem przygotowuje się już na wakacje 2014.

Read more ›

Z jakich powodów dobrze jest wypocząć w górach

Jeżeli rozmyślamy o własnym wypoczynku, o tym, by odzyskać energię, to bez wątpienia pragniemy, aby był on idealnie taki, jak uwielbiamy. Jeśli lubimy siedzieć w jednym miejscu oraz nie uwielbiamy chodzić, to z pewnością w większości przypadków udamy się nad morze. A przecież góry nie oczekują od nas spacerowania, tam również możemy odpoczywać spokojnie oraz bez zdobywania górskich szlaków na własnych nogach.

Read more ›

Categories

Jak odpocząć i poprawić swoje zdrowie?

Bez wątpienia każdy z nas jest już zmęczony ciągłym pośpiechem i codziennymi sprawami. Dzisiejszy świat nas nie szczędzi i żyjemy pod ogromną presją. W czasie światowego kryzysu obawiamy się o stratę pracy. Przychodzimy po ciężkim dniu do własnego mieszkania, a tam czekają na nas problemy z dziećmi. Gdy kładziemy się wreszcie do łóżka, stres nie daje nam spać. I znowu rano jesteśmy niewyspani.

Read more ›

Categories

Zdrowy i aktywny wypoczynek dla całej rodziny w górach – Sudety

Sudety to niezwykle urozmaicona i urzekająca kraina górska, mieszcząca się na południowo – zachodnim krańcu Polski. Sudetami dzielimy się w znacznej mierze z naszymi czeskimi sąsiadami, nieduży skrawek znajduje się również na terenie Niemiec. W obrębie sudeckiego łańcucha górskiego znajduje się mnóstwo, mezoregionów, pośród których największe są: Karkonosze, Góry Izerskie, Góry Kaczawskie, Góry Stołowe i Góry Sowie.

Read more ›

Categories

W jakiej cenie Duszniki Zdrój noclegi mogą nam zaproponować?

Im bliżej jest wakacji i lata, tym częściej rozpoczynamy się namyślać, gdzie powinniśmy się ulokować, w jaki rejon naszego kraju powinniśmy się skierować. Niesamowicie ważną w tym rolę odgrywa z pewnością to, gdzie zatrzymaliśmy się w zeszłym roku, i to w jakich granicach kształtują się kwoty za nocleg.

Read more ›

Categories