Gdzie w tym roku wybrać się na urlop? Co ma do zaoferowania Jantar? Dlaczego warto tam pojechać?

Marzą nam się wczasy nad polskim morzem? Myślimy dokąd w tym roku jechać i trudno nam się zdecydować. Wybór jest bardzo duży. Z pewnością wszystkich pięknych miejscowości nad naszym morzem nie mieliśmy okazji zobaczyć.

image - wakacje
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Z tego względu dobrze będzie pojechać w nowe miejsce, aby poznać inne równie ciekawe zakątki na wybrzeżu.
Jeśli jeszcze nie byliśmy w Jantarze, to musimy czym prędzej nadrobić ten błąd. Sporo zielonych miejsc oraz bliska odległość od morza to rzeczy, jakie na pewno skradną nasze serce. Jeśli chodzi o kwatery Jantar oferuje ich sporą ilość – odwiedź ten link. Od wygodnych domków letniskowych, po przyjemne rodzinne agroturystyki czy luksusowe studia. Z pewnością znajdziemy coś odpowiedniego tak na miły weekend we dwoje, jak również na wyjazd z dzieciakami.
Nazwa Jantar oznacza bursztyn oraz jest ona stąd, że w przeszłości przebiegał tamtędy bursztynowy szlak. Z tą tradycją wiążą się ciekawe mistrzostwa, podczas jakich możemy spróbować swoich sił w poławianiu tego cennego surowca. Każdego roku sporo osób przyjeżdża na to wydarzenie, aby poobserwować wyczyny zawodników.

Ten proponowany artykuł (http://www.osadanaochodzitej.pl/wirtualny-spacer.html) zawiera podobne informacje na opisywany temat. Obowiązkowo zobacz to teraz, ponieważ zdobyte informacje całkowicie Cię wciągną.

Z pewnością jest to bardzo ciekawe.

Dobrze jest wiedzieć, że blisko miejscowości Jantar znajdziemy miejsca, jakie również warto odwiedzić. W bliskiej odległości, na Wyspie Sobieszewskiej znajdują się dwa rezerwaty przyrody.

Jeśli zainteresowała Cię ta strona, koniecznie sprawdź link dominikana last minute z niemiec a poznasz znacznie większą ilość danych, które z pewnością wywołają na Twojej twarzy szeroki uśmiech.

Na tym terenie możemy zaobserwować kilka gatunków rybitw oraz wiele innych ptaków. Na pewno wycieczka do rezerwatu będzie ciekawa nie tylko dla zapalonych ornitologów.

Na plaży w tym miejscu widuje się czasem foki, które przypływają tutaj zapewne poszukując spokoju. Pewnie już teraz wiadomo gdzie w tym roku wyjedziemy na urlop. Kwatery Jantar oferuje nie jedynie na wakacje, dlatego można się tam wybrać przez cały rok.

Comments are closed.