W jaki sposób spędzać jesienne oraz zimowe wieczory? Oglądając telewizję? Ależ nie!

Przyszła jesień, i zaraz przyjdzie również i zima. Robi się coraz bardziej ciemno, coraz zimniej, mniej czasu spędzamy na zewnątrz. Przesuwamy czas, więc zmrok nadchodzi o wiele prędzej niż to działo się letnią porą.

Co będzie w tym wszystkim najlepsze, żeby przeżyć taki czas. Można oglądać telewizję, poczytać powieści, można również zagrać w gry, lecz planszowe. Jakie? Oto interesujące propozycje.

Na przykład Abalone gra będzie szczególnie fascynująca, w jakiej najprostsze reguły są złączone z ogromną sumą możliwości, a ponadto wszystko jest to cudownie zrobione, więc gra będzie czystą radością. Pomysł stworzenia tej pozycji zrodził się w 1988 roku. Spółka, jaka ją wyprodukowała zwie się tak samo jak gra – Abalone.
zespoły

Autor: Bartosz Madejski
Źródło: http://www.flickr.com
Nikt w tamtym okresie nie był pewny, iż ta pozycja stanie się tak popularna, dzisiaj zaś jak zamierzamy zagrać w coś naprawdę interesującego, to Abalone jest jedną z takich pozycji.

Czy chcesz może mieć link do strony sesja zdjęciowa kobieca wrocław, gdzie czekają na Ciebie kolejne wpisy? Myślimy, że spodoba Ci się nowy portal.

Tak samo jak Super farmer. Co ciekawe powstała w naszej stolicy w 1943 roku. Z początku jednak miała tytuł “Hodowla Zwierzątek” Obmyślił ją nasz rodowity matematyk – Karol Borsuk. I najnowsza z propozycji – Wojna o pierścień , to strategiczna gra planszowa, która pozwala graczom zanurzyć się w świecie Władcy Pierścieni.

Czeka na nas więc mnóstwo ekscytujących przygód, wspaniałych bohaterów. Będziemy rządzić największymi państwami, na naszych barkach będzie spoczywać ich ochrona.

Każda z tych pozycji jest bardzo dobra na jesienne oraz zimowe długie wieczory. Jeżeli tylko zamierzamy spędzić je ciekawie i ekscytująco i nie myśleć o beznadziejnej aurze na zewnątrz, to gry tego rodzaju są idealne wręcz do tego celu.

Comments are closed.