W jaki sposób spędzać jesienne oraz zimowe wieczory? Oglądając telewizję? Ależ nie!

Przyszła jesień, i zaraz przyjdzie również i zima. Robi się coraz bardziej ciemno, coraz zimniej, mniej czasu spędzamy na zewnątrz. Przesuwamy czas, więc zmrok nadchodzi o wiele prędzej niż to działo się letnią porą.

Co będzie w tym wszystkim najlepsze, żeby przeżyć taki czas. Można oglądać telewizję, poczytać powieści, można również zagrać w gry, lecz planszowe. Jakie? Oto interesujące propozycje.

Na przykład Abalone gra będzie szczególnie fascynująca, w jakiej najprostsze reguły są złączone z ogromną sumą możliwości, a ponadto wszystko jest to cudownie zrobione, więc gra będzie czystą radością. Pomysł stworzenia tej pozycji zrodził się w 1988 roku.

Interesuje Cię opisywany w tym miejscu temat? Jeśli tak, to ponadto wejdź na ten odnośnik – więcej przeczytasz w treści.

Spółka, jaka ją wyprodukowała zwie się tak samo jak gra – Abalone.

zespoły
Autor: Bartosz Madejski
Źródło: http://www.flickr.com
Nikt w tamtym okresie nie był pewny, iż ta pozycja stanie się tak popularna, dzisiaj zaś jak zamierzamy zagrać w coś naprawdę interesującego, to Abalone jest jedną z takich pozycji. Tak samo jak Super farmer. Co ciekawe powstała w naszej stolicy w 1943 roku. Z początku jednak miała tytuł “Hodowla Zwierzątek” Obmyślił ją nasz rodowity matematyk – Karol Borsuk. I najnowsza z propozycji – Wojna o pierścień , to strategiczna gra planszowa, która pozwala graczom zanurzyć się w świecie Władcy Pierścieni.
Czeka na nas więc mnóstwo ekscytujących przygód, wspaniałych bohaterów. Będziemy rządzić największymi państwami, na naszych barkach będzie spoczywać ich ochrona.

Każda z tych pozycji jest bardzo dobra na jesienne oraz zimowe długie wieczory. Jeżeli tylko zamierzamy spędzić je ciekawie i ekscytująco i nie myśleć o beznadziejnej aurze na zewnątrz, to gry tego rodzaju są idealne wręcz do tego celu.

Comments are closed.