W jakie miejsce lepiej jest wyjechać na ferie lub wakacje, do polskich kurortów czy gdzieś za granicę.

Corocznie wiele osób musi podjąć wybór, gdzie spędzać swoje ferie czy wakacje. Do wyboru jest przede wszystkim nasz kraj, na pewno przepiękny, a z drugiej denerwujący wieloma rzeczami. Na przykład w lecie cały czas ogromnym zainteresowaniem będą się cieszyć wakacje nad Morzem Bałtyckim. Jednak bardzo często bywają tu kłopoty z brakiem pogody, wielu ludzi będzie też narzekać na wysokie ceny i wszechobecną komercję.

Jeśli się więc ma się w planach, to można mieć problem, czy ryzykować wyjechanie na nasze wybrzeże, z możliwością siedzenia bez przerwy czas w deszczu, czy jednak nie iść w
Grecja
Autor: Mike Dobson
Źródło: http://www.flickr.com

stronę jakiegoś ciepłego kraju.

Czy z przeczytanego publikowanego tekstu udało Ci się wynieść coś ciekawego? Jeśli tak, to przejrzyj pozostałe informacje tu (http://www.spijtanio.eu/noclegi-checiny) – zapewne pochłoną Cię bez reszty.

Przykładowo wakacje Grecja to w pierwszej kolejnośwakacje – www.eccotravel.eu/rpa/ -ość pięknej pogody i bardzo ciepłego morza, więc jeśli ktoś nie lubi marznąć, to powinien poważnie mieć taką opcję na względzie. Zwłaszcza że często się okazuje, że wakacje jakimś kraju na południu Europy będą kosztować porównywalnie, co na polskim wybrzeżu, a jednak komfort wypoczywania, pogoda i klimat są nie do porównania.

Podobnie sytuacja wygląda w zimie. Polska ma przepiękne góry, nie tylko tak popularne Tatry, ale także Karkonosze czy Bieszczady. Narciarskie warunki polepszają się w nich, lecz nadal bardzo daleko nam nie tylko do alpejskich krajów, ale nawet naszych sąsiadów. Dopiero niedawno rozpoczęły się poważniejsze inwestycje w wyposażenie narciarskich ośrodków, w nowoczesne wyciągi, oświetlenie i naśnieżenie. Będzie się to przekładać na wzrost ilości odwiedzających polskie kurorty narciarskie, lecz nadal pozostaje ogromnie dużo do zrobienia.

Szczególnie że narty Austria to możliwość pojeżdżenia na znacznie lepiej przygotowanych trasach, w dużo większym komforcie i w jednak z mniejszą ilością ludzi na stoku (przeczytaj więcej). Jeśli się jedzie na jeden dzień to z reguły większość osób zapewne wybierze jakiś krajowy stok. Jednak jeżeli w planach będzie tydzień zimowych ferii, to jednak wybory będą szły bardziej w kierunku naszych sąsiadów na południu. Zwłaszcza że cenowo narciarskie wczasy za granicą także wyjdą podobnie, co porównywalna propozycja w naszych górach.

Comments are closed.