W jakie miejsce warto jest wybrać, gdy w naszym kraju okres jesienny jest w pełni ? Co jest tak wciągające w Lizbonie?

Zwykle w okresie późnej jesieni zaczynamy myśleć nad tym, w jakie miejsce można by tu się udać, żeby otrzymać jeszcze chociaż nieco więcej ciepła. Ważne też, aby nie była to długa albo mecząca wyprawa poprzez kontynenty, tylko raczej coś krótszego.

To wtedy na myśl przychodzą różne położone na Starym Kontynencie, cieplejsze od naszego państwa.
miasto

Autor: Wygoda Travel
Źródło: Wygoda Travel
Z pewnością Portugalia znajduje się wysoko na czele takowej listy. W szczególności że jeśli chodzi o tanie loty Portugalia trafia się bardzo często w promocyjnych cenach. Do tego kraju da się dotrzeć w plus minus cztery godziny liniami lotniczymi, dlatego taka wycieczka to całkiem interesująca okazja, nawet gdy preferujemy lecieć na dość krótko.
A polecieć do Portugalii naprawdę warto. Pewne osoby kochają Portugalię za niesamowitą atmosferę a inni za wiecznie zadowolonych ludzi albo też za pyszne posiłki To zależy oczywiście, na co zwracamy uwagę podczas takich wyjazdów. Istnieją również ludzie, jakie zawsze w szczególności skupiają się na pięknej architekturze, a obok tej nie sposób przejść obojętnie, choćby w stolicy Portugalii.
Karaiby

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele ludzi wybierając się do wspomnianego państwa, leci właśnie do Lizbony. Jeżeli chodzi o tanie loty Lizbona oferuje sporo podobnych połączeń (bardzo pomocna strona, mądrze jest odwiedzić). Z pewnością ilość lotów i przewoźników jest w stolicy Portugalii ogromna, dlatego właśnie na Lizbonę pada bardzo często wybór. Jednakże naprawdę warto się udać dla samego klimatu.

Żółte, z pewnością najbardziej charakterystyczne tramwaje, Alfama, to znaczy najstarszy dystrykt miasta, sporo pięknej architektury to jest to, co do Lizbony namawia. A jedzenie ze wspaniałymi owocami morza jedynie całości dopełnia.

Comments are closed.