W jakie miejsce wybrać się na letni urlop w 2014 roku?

Jedni z nas lubią jeździć na ferie do znanych ośrodków narciarskich, z kolei inni chociaż na moment przywołać wspaniałe słońce świeci latem. Jak wiadomo pora zimowa to także najlepszy moment na zaplanowanie nadchodzących wakacji, w związku z tym zainteresowanie najchętniej wybieranymi kierunkami turystycznymi sukcesywnie rośnie, rośnie także ruch na stronach popularnych touroperatorów.

eccoholiday

Warto zwrócić uwagę na nowości dostępne już na ten sezon wakacyjny i zarezerwować coś taniej w najdogodniejszym terminie .

Dokąd wybiorą się Polacy w tym roku?Niezmiennie dużym wzięciem cieszą się oferty spędzenia urlopu w Grecji, Turcji i Hiszpanii. Zgodnie z danymi serwisu już teraz ponad 20% polskich turystów nabyło wakacje w Turcji , w obszarze Wybrzeża Egejskiego.

Jakie nowości proponują biura podróży w 2014 roku?Najwięcej nowych ofert wśród urlopowych wypraw niezaprzeczalnie wprowadziła Grecja. Kierunek ten, o czym świadczą statystyki, jest to jeden z najczęściej wybieranych celów przez Polaków. Warto odwiedzić wypróbowane biuro podróży Eccoholiday w Poznaniu, Wrocławiu bądź w innym większym mieście, by przyjrzeć im się z bliska. Poniżej krótka wzmianka o kilku z nich.

Do wakacji, gotowi, start!

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Wszystkich tych, którzy uwielbiają wylegiwać się na greckich plażach, na pewno urzecze malownicza wyspa Samos. Jest ona jedną z najbardziej zielonych wysp w sąsiedztwie Azji Mniejszej.

Czy interesują Cię przedstawiane tematy? Jeśli tak, to odszukaj więcej tu (http://www.coraltravel.pl/wakacje/Mauritius) i znajdź więcej informacji na przedstawiany temat – z pewnością będą bardzo wciągające.

Ponadto ma ona bardzo różnorodne ukształtowanie, a z każdej strony oblewa ją czyściutkie morze w kolorze lazurowym. Z wyspy samos do tureckiego miasta Izmir jest jedynie 70 km. A to doskonała wiadomość dla osób lubiących zwiedzać.

Wielbiciele filmu „Mamma mia” z pewnością chętnie wybrali by się na Skiathos. To kameralna wysepka, której powierzchnia nie przekracza 48 km kw. pomimo niedużych rozmiarów można się można się ukryć na jednej z jej z 60 plaż.

kolejna z greckich wysp ściąga na siebie coraz większą uwagę. Santorini jest prawdziwą wizytówką Grecji. To prawdziwa Kalliste.https://eccoholiday.com/kraj/hiszpania/ – https://www.eccoholiday.com/kraj/hiszpania/ -To właśnie wyspa Santorini to jeden z najpopularniejszych tematów pocztówek i pamiątek z Grecji.

Najbardziej wyczekiwana nowość, czyli wyspa Lesbos także została dołączona do najnowszej oferty. Wśród najważniejszych atrakcji, które warto odwiedzić wybierając się w tym kierunku jest Skamieniały Las.

Comments are closed.