Wakacje niczym w raju – na jakie oferty wczasów trzeba zwrócić uwagę?

Niezwyczajne kontrasty i zabytki kultury powodują, iż Indonezja jest wyjątkowo interesującym celem podróży. To fascynujący świat, na jaki składają się prześliczne plaże, potężne wulkany, zielone pola ryżowe, maleńkie wioski ukryte w dżungli oraz serdecznie usposobieni mieszkańcy. Wiekowe, przekazywane z pokolenia na pokolenie zwyczaje nadal mają największy wpływ na życie dzisiejszych Indonezyjczyków, którzy poprzez tańce, święta i procesje czczą swoje bóstwa i duchy.

Bali to mała indonezyjska wyspa, która przyciąga nie jedynie wyjątkową przyrodą z bujną roślinnością, malowniczymi jeziorami oraz tarasami ryżowymi, ale również ogromną życzliwością tutejszych obywateli, wyborną balijską kuchnią oraz bardzo interesującą kulturą. Miłośnicy zwiedzania znajdą tu wiele mistycznych świątyń, a wielbiciele kąpieli morskich oraz słonecznych piaszczyste wybrzeża z krystalicznie czystą wodą. Balijska natura zespolona z oryginalną architekturą, zapachem wschodnich przypraw, niepowtarzalnym klimatem a także wszechobecnym szczęściem a także spokojem czynią to miejsce prawdziwie bajecznym.

Bali

Autor: Sarah_Ackerman
Źródło: http://www.flickr.com

Indonezja – wypatrz promocje – Bali w ciągu poprzednich kilku lat zyskała na popularności a dzisiaj jest jedną z bardzo cenionych oraz rozchwytywanych egzotycznych podróży. Wczasy na Bali nie są już wyłącznie mrzonką, fantazją o nieosiągalnej, odległej, nieodkrytej wyspie. Wczasy na Bali są dzisiaj w zasięgu dłoni dużej części z nas. Warto jest zatem doświadczyć owej egzotycznej atmosfery i poczuć unikalny klimat tej malutkiej wysepki. Bali jest kierunkiem całorocznym i przeciętna temperatura to 28 stopni Celsjusza. Wybierając się zatem o jakiejkolwiek porze roku na urlop Bali (strona polecana w temacie) jest idealną destynacją.

Na wysepce Bali zlokalizowanych są tysiące pensjonatów a z roku na rok pojawia się ich coraz więcej. Dzięki temu nawet bardzo wybredni klienci mogą spędzić wczasy na Bali w doskonałym, wymarzonym miejscu. Czy to będzie stylowy resort znajdujący się wprost przy plaży w turystycznej miejscowości, bądź bardziej kameralny, niskobudżetowy obiekt w pobliżu plaży. Konsensusowym jak też najlepszym rozwiązaniem może być zestawienie dwu, czy nawet 3 hoteli, dzięki czemu nie tylko możemy poznać wyspę od strony miejscowości nadmorskiej, ale również doświadczyć niesamowitego raju będąc w hostelu znajdującym się w samym sercu Bali wśród dżungli oraz tarasów ryżowych.

Comments are closed.