Wakacje to nie tylko idealny czas na wypoczynek, lecz także na zrealizowanie tych najskrytszych marzeń

Wolne od obowiązków zawodowych, to pora, gdy można wreszcie odetchnąć pełną piersią i mieć czas tylko i wyłącznie dla siebie. Każdy z nas ma swoje własne potrzeby albo kaprysy, tylko niekiedy zabraknie czasu na to, żeby wyjść do kina czy po prostu z familią na poobiedni spacer. Niektórzy miesiące wakacyjne pragną wykorzystać na jeszcze inne sposoby, czyli dla przykładu, na realizację marzeń. Stąd jedni wyjeżdżają za granicę, a inni poświęcają czas na kształtowanie swojej figury.

dieta
Autor: Amelia Crook
Źródło: http://www.flickr.com
Siłownie bądź salony fitness w okresie wakacyjnym na pewno nie stoją puste. To tam udają się wszyscy ci, którzy marzą o zrzuceniu zbędnych dekagramów. Bardzo popularne stają się również baseny, te kryte bądź te na otwartym powietrzu, gdzie można fantastycznie się bawić, a przy okazji się zrelaksować nie tylko od pracy, lecz także od gorąca. Podsumowując, nawet jeśli ktoś nie ma wystarczająco dużo oszczędności, aby pojechać na wczasy, to z powodzeniem może znaleźć dla siebie jakiś inny sposób na konstruktywne spędzenie wolnego czasu – leżenie na łóżko przed telewizorem jest stanowczo przeciwwskazane.

Kobiety wiodą prym w każdej dziedzinie egzystencji, która bywa połączona z dbaniem o ciało czy organizm. To one najczęściej chodzą systematycznie do fryzjera i kosmetyczki. I to właśnie panie mocniej troszczą się o swoją figurę i to one wyszukują dla siebie różne kuracje, które przy tym mają mieć dobroczynny wpływ na ich zdrowie. Dlatego wiele pięćdziesięciolatek wyjeżdża na wczasy z dietą Ewy Dąbrowskiej. A to już w praktyce oznacza, że będą w przeciągu kilku dni bądź tygodni jeść ściśle określone gatunki warzyw oraz owoców. Wyniki zastosowanej kuracji mogą okazać się zaskakujące, o czym można przeczytać na

dieta
Autor: sxc.hu
Źródło: sxc.hu

stronie internetowej autorki tej diety.

Aby wczasy z dietą oczyszczającą można było zaliczyć do udanych, należy przestrzegać paru podstawowych, lecz jednocześnie bardzo istotnych, zasad. W końcu nie każdy może pozwolić sobie na spożywanie przede wszystkim samych owoców – wybrane choroby wykluczają takie kuracje. Ciąża bądź okres karmienia piersią to także szczególny czas w życiu niewiasty, który wymaga tego, by posiłki były urozmaicone i trochę bardziej obfite. A poza tym, wczasy z dietą Ewy Dąbrowskiej najrozsądniej zaplanować w miesiącach wakacyjnych, czyli lipcu albo sierpniu, kiedy owoców i warzyw jest w bród i gdy nie są one przesadnie nawożone.

Comments are closed.