Wakacje we Włoszech

Wakacje czy to w zimie, czy latem należy planować z pewnym wyprzedzeniem bądź też nastawić się od razu na oferty last minute zaufanych biur podróży. Hiszpania kojarzy się głównie z tańcami flamenco, rajskimi plażami i szeroko znanym hiszpańskim temperamentem.

Wakacje w ciepłych krajach

Autor: miss_yasmina
Źródło: http://www.flickr.com
Hiszpania last minute wcale nie musi okazać się kosztowna, tak jak wyprawa na narty do Andory czy do Włoszech – to niesamowita opcja dla osób młodych chcących relaksującego wypoczynku na plaży, a także okazji do intrygujących wypadów.

Wybrzeże słońca leżące w Andaluzji daje podróżnym dużą liczbę hoteli wypoczynkowych, pięknych plaż, a także klubów. Znajduje się tam wiele słynnych kąpielisk morskich takich jak na przykład: Marbella, Torremolinos, Benalmádena, Málaga. W przerwach opalania oraz atrakcyjnych spacerów po plaży, można odwiedzić jaskinię w Nerja. Gigantyczne stalagmity i stalaktyty oraz inne formacje skalne zachwycą, jak również pozwolą ustrzec się przed zbyt sporą ilością promieni słonecznych. Pragniesz spędzić wczasy w ciepłym miejscu? – czytaj więcej.

Innym polecanym regionem, z którym naprawdę dobrze się zapoznać jest wybrzeże costa brava. Wakacje na Costa Brava to wspaniała okazja do wypoczynku. Region turystyczny Katalonii rozciąga się od miejscowości Blanes aż ku samej granicy z Francją. Blanes to ponadprzeciętnej urody miasteczko. Dawniej port rybacki, obecnie istotny kurort wypoczynkowy leżący tuż obok bardzo szerokiej piaszczystej plaży.

Poszukujesz interesujących informacji? To dobrze, ta strona internetowa (https://www.saleweselne.com/gdansk/) z pewnością Cię zaciekawi, ponieważ znajdziesz na niej dużo niezwykle interesujących danych.

Warto zwiedzić niesamowite wybrzeże i przepiękne zatoczki pomiędzy Blanes a Lloret del Mar, sławnym kurortem wypoczynkowym. Okolice Lloret del Mar to wspaniałe miejsce na wakacje costa brava.

W zimie dobrze jest znowu wybrać się do małego państewka, Andory przyległej do granic Hiszpanii. Kraina gdzie dominuje teren górzysty jest zupełnym rajem dla zawodowych, jak i rozpoczynających naukę narciarzy. Wpisując w wyszukiwarkę internetową andora narty, można dowiedzieć się, że na terenie Andory znajdują się dwa bardzo istotne kurorty narciarskie: Grandvalira, a także Vallnord. Na zapalonych amatorów zjazdów na nartach czekają tu czyste, bardzo długie trasy zjazdowe ,jak również nowoczesne orczyki. Odrębne atrakcje ,jak również udogodnienia zaplanowano rzecz jasna dla miłośników deski snowboardowej. Poza możliwością uprawiania sportów zimowych, region ten posiada także zapierające dech w piersiach krajobrazy.

wakacje

Autor: Phuket@photographer.net
Źródło: http://www.flickr.com
Miejscem równie przystosowanym do zimowych szaleństw jest ważny ośrodek narciarski we Włoszech, Livigno.pełny tekst spa nad morzem dla dwojgaW miejscowości znajduje się ponad trzydzieści nowoczesnych wyciągów narciarskich. Interesujące trasy] o rozmaitym poziomie trudności razem mają długość stu piętnastu kilometrów. Te plusy poświadczają o tym, że w Livigno narty ,jak również wymarzony odpoczynek to zdecydowanie świetne połączenie. Na narty do Livigno da się pojechać nawet w marcu. Ze względu na oryginalny mikroklimat w Livigno śnieg nie topnieje przez bardzo długi czas, jest w rejonie nawet aż do połowy kwietnia.

Comments are closed.