Categories

Archive

10 pomysłów na wycieczkę po naszym kraju

Polska może się pochwalić dużą ilością atrakcji turystycznych, znajdujących się w rozmaitych miejscach. Będą to na przykład ciekawe miejsca, jakie można znaleźć w niewielkich miasteczkach i dużych miastach. Te ostatnie często posiadają niezwykle ciekawą historię, co znajduje odzwierciedlenie w dużej liczbie zabytków i różnorodnych pozostałości. Można je oglądać w pełnej okazałości, niestety w sporej liczbie przypadków działania wojenne w dużym stopniu zaszkodziły obiektom zabytkowym, w miejscach takich jak przykładowo Stolica.

Read more ›

Categories

Jakie kraje na mapie są godne uwagi?

Początkowo zwróćmy uwagę na Turcję – to taki kraj, który jest przepełniony kontrastami. Zwłaszcza w ostatnim czasie są one bardziej dostrzegalne: głównie z tego powodu, że Turcja błyskawicznie rozwija się ekonomiczne, ale przy tym jest coraz bardziej konserwatywna. Trochę to dziwne, ale nie zapomnijmy, iż Turcja przez lata była świeckim państwem, liberalnym pod względami obyczajowymi. Niech w takim razie zainteresują nas mapy turcja- Stambuł, najpotężniejsze miasto na terenie Turcji to wyłącznie miły początek. Smakowitego kebaba!

Read more ›

Categories

Jakim sposobem znaleźć idealną aulę konferencyjną?

Bez względu na to, czy myślimy o organizacji sympozjów, czy może biznesowego spotkania, nie można zapominać o tym, że miejsce, w jakim ma być organizowany event nie powinno być przypadkowe.
Powinno przy tym stwarzać nie jedynie kapitalne warunki do pracy, ale także gwarantować uczestnikom spotkania świetne samopoczucie.

Read more ›

Categories