Categories

Archive

Jakim sposobem znaleźć idealną aulę konferencyjną?

Obojętnie, czy rozmyślamy o organizacji konferencji, czy może biznesowego spotkania, nie możemy nie pamiętać o tym, iż miejsce, w którym ma być organizowany event nie może być przypadkowe.
Musi przy tym stwarzać nie tylko kapitalne warunki do pracy, lecz również zapewniać członkom spotkania świetne samopoczucie.

Read more ›

Categories

Jakie kraje na mapie są godne uwagi?

Na samym początku napiszmy coś o Turcji – to kraj, który jest przepełniony kontrastami. Szczególnie ostatnio są one sporo bardziej dostrzegalne: głównie z tego powodu, że Turcja szybko rozwija się ekonomiczne, ale przy tym jest coraz bardziej konserwatywnym społeczeństwem. Trochę to niecodzienne, lecz nie możemy zapominać, iż Turcja przez lata była świeckim państwem, liberalnym pod względem obyczajowym. Niech w takim razie interesują nas mapy turcja- Istanbul, największe miasto na terenie Turcji to wyłącznie przyjemny początek. Smacznego kebaba!

Read more ›

Categories

10 pomysłów na wycieczkę po naszym kraju

Polska może się poszczycić dużą liczbą atrakcji turystycznych, zlokalizowanych w różnych punktach. Będą to na przykład ciekawe miejsca, które można znaleźć w małych miasteczkach i dużych miastach. Duże miasta często mają bardzo ciekawą historię, co ma odzwierciedlenie w dużej liczbie zabytków i innych pozostałości. Można je podziwiać w pełnej okazałości, niestety w sporej liczbie przypadków działania wojenne w dużym stopniu zaszkodziły obiektom zabytkowym, w miejscach takich jak na przykład Stolica.

Read more ›

Categories