Wczasy i miły czas

Znowu mamy wakacje, zdaje się myśleć jeden i drugi uczeń gimnazjum i liceum. Czym by się tu zająć, to zdanie pada bardzo rzadko, ale jednak czasem się pojawia. Myślenie każdego człowieka nie musi być aż tak oczywiste, nie można założyć, że absolutnie wszyscy się cieszą, bo nastały ferie. Są jednostki, które wiecznie nie mogą znaleźć swojego miejsca, dobiega końca rok szkolny, otwierają się różne wizje, ale wciąż brakuje chęci do nowych inicjatyw. Co wtedy począć?

siatka

Autor: adidas
Źródło: adidas
Wiadomo, iż zapełnimy czymś czas, bo przecież to tu, to tam impreza, jeden organizuje ognisko, drugi sprasza na „domówkę”, bo rodziców nie ma w domu, jest jeszcze długo przekładana impreza, która miała się już odbyć w trakcie roku szkolnego. Ogólnie, każdego dnia wyklarowuje się jakiś pomysł bo i dzień jest długi, nie trzeba rano wstawać, to i można więcej. Istnieją jednak ludzie, którym nie wystarczają tgo rodzaju rozrywki i chciałyby więcej, pragną posiąść jakąś umiejętność, skoro jest czas, jest przerwa w szkole, to jest to przecież możliwe.

Wybór często pada na jakąś sportową aktywność, więc potencjalny sportowiec zaczyna zaczytywać się książkami sportowymi. Dyscyplin jednak jest sporo, a każda z dyscyplin sportuprzeznaczona dla ludzi o pewnych predyspozycjach, tak więc można się w tym pogubić. Jeśli masz przyjaciół, którzy także myślą na poważnie o sporcie w wakacje pomyśl o intereującej was wszystkich grze zespołowej.

Może to być na przykład siatkówka. Poznaj poradniki i książki o siatkówce (poradniki dotyczące gry w siatkówkę), dowiedz się jakie są zasady gry, a później przede wszystkim graj, gdyż praktyka czyni mistrza. A może wręcz przeciwnie

siatka

Autor: Mikel Garcia Idiakez
Źródło: http://www.flickr.com

chcesz sam zdobywać wysokie góry i ustanawiać nowe rekordy.

Jeśli masz zamiar pogłębić swą znajomość rzeczy w tym zakresie, to czytaj tu mikołajki apartamenty następne wiadomości. Wystarczy wejść w ten link.

W związku z tym wybór potencjalnego celu masz spory. Może zacząć kształcić się w dziedzinie sportów wodnych, poczytaj poradniki dotyczące pływania i nurkowania, a jeżeli wolisz coś na lądzie to co powiesz na grę w tenisa na korcie? Zależnie od tego, jaki masz zapał możesz zapisać się na lekcje konkretnej sztuki walki, spróbować swoich sił w zapasach i kickboxingu. A może preferujesz coś całkowicie umysłowego? Szachy?

Nieważne co wybierzesz, wiedz, że najważniejsze są chęci, lecz nie takie, które istnieją w sferze planów, nigdy nieurzeczywistnione, najistotniejsze są bowiem te wprowadzane w czyn.

Comments are closed.