Categories

Archive

Kwatery na Warmii i Mazurach, jakie warto sprawdzić, jeśli ktoś wybiera się tam na weekend

Na Warmii i Mazurach znajduje się sporo kwater, co nie jest czymś dziwnym, gdyż corocznie pojawia się tam wielu zwiedzających, a to jak wiadomo napędza branżę. Jeśli w takim razie ktokolwiek tam jedzie w lecie to musi oczekiwać tego, że wszystko będzie oblegane. Jedynie poza sezonem można liczyć na to, że będzie mało turystów i że będzie wiele kwater do wybrania. To też zagwarantuje większy komfort. Kwatery w województwie warmińsko mazurskim, które warto sprawdzać, jeśli ktoś jedzie na Mazury na weekend to najczęściej kwatery najbardziej cenione.

Read more ›

Categories

Jakie są najprzyjemniejsze lokalizacje na przyjemne spędzenie długiego weekendu?

Weekend majowy to dla wielu osób idealny czas na pierwszy wiosenny wypoczynek. Jeśli pogoda sprzyja, dobrze jest spędzić te parę słonecznych dni na świeżym powietrzu, z daleka od ruchliwego miasta i codziennych problemów. Wybierając się na weekend warto rozważyć kilka ważnych kwestii. Po pierwsze, ile czasu zajmie nam dotarcie do celu. Skoro mamy do dyspozycji tylko kilka dni wolnego, chyba nie warto marnować za dużo czasu w na trasie. Po drugie powinniśmy sprawdzić, ile nas wyniesie cała wycieczka. I na koniec po trzecie, czy miejscowość, którą wybraliśmy, nie będzie przepełniona weekendowymi turystami.

Read more ›

Wakacyjny wyjazd na łono natury – godne uwagi pomysły

Każdy z nas ma sprawdzony sposób na urozmaicanie urlopowego czasu. Co niektórzy z nas w czasie lata wizytują ciekawe miejsca pełne architektonicznych smaczków, inni preferują południowoeuropejskie uzdrowiska, jeszcze inni wybierają opcję wypoczynku w kraju, na łonie przyrody. Morze, Pojezierze, Bieszczady czy mniejsze, bardziej odosobnione lokacje – wystarczy wybrać trasę, znaleźć nocleg i miły wypoczynek mamy pewny.

Read more ›

Categories